Tomasz Kozioł Wydawnictwo: Uroboros horror
Uroboros
horror

Okładka książki Chomik Minimalista Tomasz Kozioł, Vincent Venoir
9,9
Chomik Minimal... Tomasz Kozioł, Vinc...

Majstersztyk! Z wypiekami od pierwszej do ostatniej strony. Trzymająca w napięciu opowieść, która nie poczeka do świtu. Styl pisania autora nieodbiegający kunsztem od tego, którym posługują się uznani już mistrzowie gatunku. Z powieści bije realizm postaci i wybornie, w bardzo przemyślany sposób, budowana atmosfera grozy. Poziom: znakomitość, 10/10.

Powiedzieć, że książka jest wciągająca, to za mało! Autor tak plastycznie i wartko opisał historię, że przyśniła mi się w nocy! Bohaterowie są bardzo bliscy czytelnikowi, razem z nimi przeżywałam wszystkie wątpliwości i emocje, a po przeczytaniu ich historii pozostało wrażenie, że książka za szybko się skończyła. Polecam bardzo i nie wierzę, że to debiut!
Czekam na więcej!

• 💀Groza/Horror/Dziwne
  • Napisane przeze mnie :-]
  • 2021 nowości
  • Horrory

Dodaj cytat z książki Dziewczyna, która klaszcze