Chomik Minimalista

Self Publishing
rymowanka minimalizm sprzątanie chomik owca krawiectwo bajka
bajki
rymowanka minimalizm sprzątanie chomik owca krawiectwo bajka

Bardzo pouczająca historia z jednym z najsłodszych bohaterów jacy kiedykolwiek powstali. Ilustracje są piękne i dodają życia już i tak żywej historyjce. Z wrażenia przekazałem siostrze, by przeczytała siostrzeńcowi - jej przydał się minimalizm, a jemu cudowny bohater ;)

Trudno mówić o moich wrażeniach, mogę o swoich dzieci, które Chomiczka uwielbiają! :) i za każdym razem, jak czytamy uśmiechają im się twarze :) Polecam ze szczerego serca :)

Kiedy pierwszy raz przeczytałam historię Chomika, przewrotnie nazwanego "Minimalistą", uśmiech nie schodził mi z ust, a głośny śmiech rodził się w gardle mimowolnie! Autor wspaniale bawi się słowem i rymem, miesza style wypowiedzi, stosuje niebanalne słownictwo i dzięki tym zabiegom niesamowicie barwnie opisuje perypetie Chomika. Sama postać zwierzątka wzbudza ciepłe emocje...

• Ebook
  • Napisane przeze mnie :-]