Grecka widokówka

Wydawnictwo Poligraf
Grecja podróże wspomnienia
literatura piękna
Grecja podróże wspomnienia

Nie zdzierżyłam. Co prawda z zasady nie zabieram się za książki typu "kobieta porzuca dotychczasowe życie i przeprowadza się do jakiegoś pięknego kraju" bo zazwyczaj są tragicznie nierealistyczne i przesłodzone. Tym razem jednak zrobiłam wyjątek, bo przecież pani psycholog pewnie nie napisze kolejnej sztampowej, ociekającej cukrem bajeczki, tylko wniknie trochę w psychikę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Główna bohaterka porzuca swoje idealne życie, by zamieszkać na wymarzonej wyspie. Jednak te wakacje nie będą takie jakie wymarzyła sobie Klara. Zabawna historia młodej kobiety o spełnianiu marzeń, szukaniu swojego miejsca i miłości. Znajdą się też elementy wzruszenia i piękne widoki Grecji. Polecam

• 2021
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Grecka widokówka