The Devil's Crown: Part Two

Okładka książki The Devil's Crown: Part Two Monica James
Okładka książki The Devil's Crown: Part Two
Monica James Wydawnictwo: brak informacji Cykl: The Devil''s Crown (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Devil''s Crown (tom 2)
brak informacji
2020-09-21
2020-09-21
dark romance adult drama

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

O Panie!!!! Ta dylagia zdecydowanie WYMIATA! Krew sie leje strumieniami, trup ściele sie gesto, flaki walają się po podłodze, intryga goni intrygę a do tego sam diabł pokazuje, że prawdziwie zakochany człowiek jest w stanie spalić świat dla swojej bratniej duszy. Ach 🥰 Alek to mój książkowy mąż na ten moment. Zdecydowanie!!! 😁 Wybacz prawidziwy mężu, musisz sie podzielic podium 🤣

Po pierwsze cieszę się że druga część „Korony diabła” nie okazała się jałową kontynuacją.
W tej części także się sporo działo 🔥.
Miałam okazję zobaczyć jak zmieniają się bohaterowie,tacy jak Aleksei czy Ella.
Mimo,że po drodze mieli pod górkę i ich życie nie raz wisiało na włosku,to wybrnęli z tego w epicki sposób. Wszak „Lepszy diabeł,którego się zna…”😎.
Książkę czytałam z zapartym tchem i z całego serca polecam oba tomy jeśli tylko lubicie taki klimaty i taki rodzaj książek.

W tej części także się sporo działo 🔥.
Miałam okazję zobaczyć jak zmieniają się bohaterowie,tacy jak Aleksei czy Ella.
Przekonałam się,do czego są zdolni,by w końcu żyć jak chcą. Że są w stanie odzyskać to co stracone,a nawet zyskać coś o czym Alek mógł nawet nie śnić : rodzinę....

Druga część szokowała mnie nieco mniej niż pierwsza, chociaż nie mogę powiedzieć, żeby była delikatniejsza. Znajdowało się w niej po prostu mniej kontrowersyjnych scen. Ta część jest tak naprawdę bezwzględna walką o życie bohaterów, a czytelnika czeka naprawdę dużo wrażeń. Dzieje się mnóstwo, nie sposób chociaż na chwilę odpocząć. Ciągłe napięcie, nieprzewidywalność zdarzeń – gwarantuje to dawkę potężnych emocji. Lubię bohaterów, którzy są w stanie przekazać coś ważnego czytelnikom. I choć zarówno fabuła książki jak i sama postać Popova pozostawia wiele wątpliwości co do zachowywania etyki i moralności to pokazane jest w „Koronie diabła”, że na zmiany nigdy nie jest za późno i niekiedy czynienie dobra wiąże się z wyższą koniecznością czynienia zła. Stawia przed czytelnikiem wiele pytań, na które ciężko znaleźć w sobie odpowiedzi ale niewątpliwie skłania do refleksji.

Rewelacyjna druga cześć . Wszystko się wyjaśnia , przeżyli ci co mieli przeżyć . Nie mogłam się oderwać , seria wciagnela mnie bardzo. Polecam!

Na półkach: , , , , , ,

"Ra­ni­my tych, któ­rych ko­cha­my."

Przyznaję że 1t nie czytalam a tylko 2 i nie mam zupełnie ochoty na więcej.
Historia nie jest źle napisana ale więcej jest tych elementów, które mi nie przypadły, niż tych, które określiłabym jako pozytywne.
Dialogi, zachowanie głównych bohaterów, przepychanki, pokazówki i cała przemiana Alekseia .... do tego wydarzenia i "cuda" z ostatnich stron .....
Chyba jednak bardziej sobie cenię relacje międzyludzkie niż to, co zafundowała autorka w tej dylogii.

"Ra­ni­my tych, któ­rych ko­cha­my."

Przyznaję że 1t nie czytalam a tylko 2 i nie mam zupełnie ochoty na więcej.

🍁Recenzja🍁

"Jest w nim coś magnetycznego. Gdziekolwiek się pojawi, wszystkie oczy zwracają się w jego stronę”.

Monica James powraca z drugim tomem książki" Korona diabła", gdzie możemy poznać dalsze losy Alekseia Popova oraz poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, które narodziły się wraz z przeczytaniem pierwszego tomu. To jak jesteście ciekawi tego, co czeka na was na kartkach tej historii?

"Korona diabła 2" to historia, która będzie trzymała was w niepewności. Roztrzaska serce na kawałki, wywoła zarówno łzy radości, jak i smutku. Ta książka będzie jedną wielką niewiadomą. Nie przewidzicie, w jakim kierunku pójdzie autorka, jak zakończy się ta historia i jakie kroki podejmą bohaterowie.

W końcu poznacie odpowiedzi na pytania, a uwierzcie, w mojej głowie było ich sporo. Niejednokrotnie doznałam zaskoczenia.
Styl autorki jest tak przyjemny, że przez historię się płynie. I tutaj małe zaskoczenie. Ta część w mojej ocenie była jeszcze lepsza niż jej poprzedniczka. Miała w sobie to coś. Nie obyło się bez brutalności, w końcu ten świat nie może bez niej istnieć. Było tutaj więcej akcji, jeszcze więcej emocji i nieskończenie wiele sytuacji, które wprowadzą do waszej krwi dawkę adrenaliny.

Dzięki tej książce zrozumiałam, że każdy może kochać, nawet jeśli sam nie jest do końca tego świadomy. Zła dusza nie oznacza czarnego serca. Czasami trzeba ukryć się za maską grozy, aby ochronić to, co najcenniejsze w człowieku, czyli jego serce...

A Aleksei... Ten bohater pozytywnie mnie zaskoczył. Widziała. W nim ten pierwiastek dobra. Udowodnił, że nie jest do końca zły... On właśnie założył maskę, która chroniła go przed światem. W końcu nie można pokazać wrogom swojego czułego punktu, tylko czy jemu to się uda?

🍁Recenzja🍁

,,Miłość nie powinna być rozsądna. Powinna przerażać, pochłaniać, dopełniać cię, a z Alkiem mam to wszystko, a nawet więcej."

,,Korona diabła 2" to kontynuacja losów Elli i Alekseia.
Aleksei jest gotów odbierać to co mu zabrano - pozycję króla rosyjskiego świata przestępczego.

,,To jego świat. Jego zasady. Jest królem i właśnie nadszedł czas, żeby poprawić koronę."

Jednak teraz zrobi wszystko aby uratować kobietę która obudziła w nim uczucia o których istnieniu nawet nie myślał.
Ale czy ona chce zostać uratowana?

Książka petarda 💥 pierwsza część to był sztos ale druga wymiata. Napisana lekkim piórem, dzięki czemu czyta się szybko i z wielką przyjemnością ❣️ Bohaterowie jak zawsze cudownie wykreowani. Gorąca książka na zimne jesienne wieczory. Dużo świetnej akcji, pełna uczuć. Czyta się z zapartym tchem i chce się więcej. Nocka z głowy 🙈 niebezpieczny, mroczny świat wciągnie was w swoje sidła aż do ostatniej strony. Świetny romans mafijny.
Ta seria zostanie w mojej pamięci na długo.

,,Korona diabła 2" to kontynuacja losów Elli i Alekseia.
Ella poświęca swoją wolność i wraca do włoskiej rodziny Marcillów. Tylko w ten sposób może uratować życie ukochanego. Z wielką dumą znosi upokorzenia jakich doświadcza w domu tych potworów....

Czekałam na kontynuację historii Alekseia i Elli. Czekałam i jak tylko pojawiła się na legimi rzucałam się na nią. Ta seria to majstersztyk. Jest tu wszystko co kocham i na czym tak naprawdę mi zależy jako czytelnikowi. Są emocje, mnożące się niewiadome, zwroty akcji i charakter. Ciągle się tu dzieje, czytelnik jak wpada w tą machinę to nie może z niej wysiąść. Czytasz jednym tchem, bo chcesz wiedzieć co się stanie, a obiecuje Wam całą sobą. Dzieje się tu co nie miara.

„Miłość nie powinna być rozsądna. Powinna przerażać, pochłaniać, dopełniać cię, a z Alkiem mam to wszystko, a nawet więcej.”

Odzyskanie Elli wcale nie będzie łatwe. Aleksei zrobi wszystko, aby kobieta, którą pokocha wróciła w jego ramiona. Ale zadanie wymaga wielu poświęceń i pomocy niezawodnych przyjaciół. Ale czy Ella po tym co słyszała, co zobaczyła będzie chciała wrócić do powracającego na tron króla ?

„Ta kobieta jest moją przyszłością – w tym życiu i w kolejnych.”

W tej książce tyle się dzieje, że czytelnik jest tak wciągnięty w niebezpieczny, mroczny świat, że trudno potem wyjść na światło dzienne. Jest tu naprawdę wszystko co ma dobry mafijny romans, ale także wszelkie niebezpieczeństwa jakie są na tym świecie, a do tego dochodzi wątek handlu dziećmi.

„Siedzę na tronie składającym się z kłamstw.”

Ta para nie będzie miała łatwo. Będą się ranić, będą o siebie walczyć, ale także będą przeciwstawiać się całemu światu. Ale czy Popov będzie w stanie udowodnić dla całego półświatka mafijnego ? Czy zły Aleksei wrócił czy jednak jest ciepłą kluchą, której nikt nie będzie chciał pomóc odbudować królestwa ?

Świetna, jestem zauroczona, zakochana i emocjonalnie wypruta tą serią. Coś świetnego. Coś niesamowitego. Seria, która na długo zostanie w moim sercu. To się nazywa mafijny, pełen zwrotów romans ! Szczerze Was zachęcam do sięgnięcia.

„Zbyt wiele się wydarzyło, a kiedy myślę o tobie, o nas, dostrzegam tylko przemoc, zachłanność, kłamstwa … Nie łączą nas naprawdę szczęśliwe wspomnienia … Jedynie kilka ulotnych chwil”.
Aleksei ostatkiem sił wyrywa się ze szponów śmierci. Nadszedł więc czas, by odzyskać królestwo i ukochaną kobietę. Ella poświęciła swoją wolność, by jej ukochany nie stracił życia. Pomimo zdrady i odrzucenia, wciąż nie może pozbyć się silnego uczucia, którym darzy Alekseia. Wróciła jednak do narzeczonego. Zamieszkała pod dachem rodziny Macrillów, w domu, w którym kryją się potwory. Z podniesiona głową i chłodem na twarzy znosi każde upokorzenie. Dal postronnych wydaje się oddaną i szczęśliwą przyszłą panną młodą. Czy Aleksei zorientuje się, że to tylko gra pozorów? A może dla Elli to on był większym potworem, a ona zdecydowała się wybrać mniejsze zło?

„Korona diabła 2” to kontynuacja losów bohaterów z pierwszego tomu. Autorka ponownie wprowadza chaos w głowie czytelnika. Jej historie odbiegają od schematów, niejednokrotnie zaskakuje nas niespodziewanymi zwrotami akcji. Ponownie dostarczyła mi dużej dawki mocnych wrażeń. To jest jedna z tych historii, których zakończenie koniecznie chcesz poznać, a jednocześnie boli fakt, że to już koniec. Zżyłam się z bohaterami, zarówno z Willow i Saintem, jak i z Alekseiem i Ellą oraz całą resztą. Cieszę się, że autorka w tej części dała nam ich wszystkich w ich najlepszej odsłonie. Ich współpraca, pomimo doświadczeń z przeszłości może wydawać się zaskakująca. Lecz teraz mają wspólny cel, uratować osobę, która ich wszystkich ocaliła. Jednocześnie chcą również opanować chaos, jaki zapanował w Rosji. Każdy z nich zdaje sobie sprawę z tego, że rządzić powinien Popov, bo on jedyny będzie w stanie utrzymać porządek. Tym razem będzie potrzebował wspólników, takich, których powinien traktować, jak równych sobie. Nie tylko Popov przejdzie przemianę, każdy z bohaterów pójdzie na pewien kompromis. Jak to się mówi „w kupie siła”, więc ta banda zdegenerowanych, choć według mnie „dobrych ludzi”, pokaże, na co ich stać. Nie dadzą Wam ani swoim wrogom chwili wytchnienia. Myślę, że nie będziecie się nudzić, wręcz przeciwnie, bo ta historia pochłonie Was od pierwszej do ostatniej strony.

❤️💔❤️‍🩹❤️‍🔥

❤️💔❤️‍🩹❤️‍🔥