ANDROMEDIANKI tom 1. Oriana i Wilki

Viridis
fantastyka duchowość poezja
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka duchowość poezja

Wspaniała i poruszająca książka, którą można czytać na wielu poziomach- dla jednych to może być fantastyczna opowieść utrzymana w baśniowej stylistyce, a dla innych może okazać się podróżą w głąb siebie i w głąb czasu i przestrzeni. Jeśli na to pozwolisz popłyniesz z nią świadomością do swojego źródła. Pokazane w niej są różne dzieje Ziemi i innych Światów, zobaczysz te...

Dużo przyjemności podróżowania przez różne światy. Nawet te pozornie mocno destrukcyjne mają głębię czułości. Piękny umysł autorki. Zmysłowa niewinność i mądrość. Książka jest mocno odkrywcza.

Ksiażka jest cudownym utworem, który bardzo dużo daje nie tylko zewnętrznemu zapotrzebowaniu na czytanie ale przede wszystkim wkracza do naszego wnętrza pokazując nam zupłenie inny świat. Każdy kto przeczyta tę książkę odczuje zmianę samego siebie, pojawią się nowe myśli, uczucia i wiele cudownych aspektów. Serdecznie polecam

Takich książek nie ma. Opowieść do wielokrotnego czytania. Jak film o duchowej stronie podróży w siebie i poprzez wszechświat.

Jest to poetycka, napisana w tolkienowskim stylu opowieść o podróży młodych kobiet poprzez światy podobne do Ziemi, aczkolwiek nieco inne, fantazyjne i pełne przygód. Wielowarstwowa historia prowadzi czytelnika przez galaktykę Andromedy, Tiamo i Plejady. Wraz z bohaterkami przechodzimy przez portale czasu, poznajemy inne systemy społeczne, rozmawiamy z drzewami, poznajemy...

• 2020

Weronika Dąbrowska ANDROMEDIANKI tom 1. Oriana i Wilki Zobacz więcej