Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku

Okładka książki Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku
Paweł Parys Wydawnictwo: Muzeum Śląskie w Katowicach historia
historia
Muzeum Śląskie w Katowicach
2019-01-01
2019-01-01
powstania śląskie kobiety Górny Śląsk plebiscyt

Okładka książki CzasyPismo nr 2 (20) 2021 Stefan Białek, Paweł Czado, Adam Dziuba, Adam Dziurok, Zbigniew Gołasz, Józef Krzyk, Jarosław Neja, Paweł Parys, Redakcja półrocznika CzasyPismo, Sebastian Rosenbaum, Wiktor Szołtysek, Bogusław Tracz
Ocena 7,0
CzasyPismo nr ... Stefan Białek, Pawe...
Okładka książki CzasyPismo nr 1 (19) 2021 Łukasz Bednarczyk, Robert Ciupa, Adam Dziuba, Adam Dziurok, Mieczysław R. Frenkel, Jakub Grudniewski, Grzegorz Grześkowiak, Wojciech Korfanty, Tomasz Kurpierz, Anna Malinowska, Janusz Mikitin, Paweł Parys, Redakcja półrocznika CzasyPismo, Sebastian Rosenbaum, Bogusław Tracz, Dariusz Węgrzyn, Barbara Zygmańska
Ocena 6,0
CzasyPismo nr ... Łukasz Bednarczyk,&...