Broken Knight

L.J. Shen Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: All Saints High (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2019-08-25
Wydawnictwo Kobiece
All Saints High (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2021-04-14

Ech, no po prostu ech..... Mogę tylko powtórzyć to co napisałam a propos I tomu: "(...)Coś takiego jest w książkach L.J. Shen, że kupuje, pożyczam, kradnę je w ciemno. To chyba miłość a w miłości trudno o chłód. Więc daje 7 i nie zamierzam uzasadniać inaczej jak tym, że to książka autorstwa L.J. Shen (....)" I dodam tylko, że podobnie jak poprzedni tom: ciepła ale nie...

Wzruszająca książka.

That book broke my heart. I admire Luna and Knight, both of them had a terrible childhood, but while Luna was more likely be alone (due to her mute issue), Knight had to deal with a lot of things: Luna's problems, Rose healthy, friendship with his friends, his biological mum, his future and all those problems push him to one huge problem which might had ended horrible.
I...

Poruszająca do granic, nasycona tak ogromną dawką wzruszenia, że ciężko ją ocenić. Nie zmarnowałam ani minuty czytając. Rosie dała Nam wszystkim czytelnikom piękną lekcję. Naprawdę wzruszająca. Polecam rękami i nogami. Autorka zdecydowanie ukazała jedną z piękniejszych historii jaką kiedykolwiek miałam okazję czytać.

You’re my ride or die…

Jak mam wyrazić opinie o tej książce, skoro moje największe uczucia i emocje związane są z innymi postaciami niż głowni bohaterowie. I swoją droga zupełnie nie podobał mi się taki zwrot akcji. Można zarzucić, że nie mogę rościć sobie praw do samym happy endów, ale tak się nie robi ! I już nie chodzi mi o to najbardziej przykre wydarzenie, ale o...

Nie ma jej jeszcze w polskiej wersji językowej. Moim zdaniem bardzo, bardzo emocjonalna. Trochę smutniejsza niż wszystkie pozostałe ale bardzo wzruszająca. Kto czytał serie z Vicious też bardziej będzie zadowolony bo ogarnie wszystkich bohaterów i dowie się co u nich słychać. Chociaż jedna sytuacja bardzo smuci i trochę mam mieszane uczucia co do tego jednego faktu. Mimo...

Wspaniała!

Już od bardzo dawna nie uroniłam leż czytając książkę no i proszę! Piękna, wzruszająca, opowiadająca o przyjaźni, która może przetrwać wszystko, o wielkiej miłości rodzica do dziecka. Pokochałam tą książę pewnie dlatego, że przypomnienie bohaterów z serii Sinners of Saint było cudowne. Już wtedy pokochałam Rosie, Lunę i małego Rycerza.

Polecam bo w tej...

Długo zbierałam się do napisania tej opinii. Bardzo długo.

Co zresztą sami wiecie, bo pisałam o tym na facebooku. Już pisanie opinii o „Broken Knight” na drugiego bloga wyprało mi mózg do tego stopnia, że nie wiedziałam nawet, jak zabrać się za wersję polską.

Dalej nie wiem, jak mam być szczera.

Ale obiecuję, że się postaram.

Knight Cole od dziecka znał Lunę...

• 2019
  • Po angielsku