Okładka książki „Officium a rationibus”. Studium z dziejów administracji rzymskiej w okresie pryncypatu
Karol Kłodziński Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Seria: Monografie Fundacji na rzecz nauki Polskiej historia
historia
Monografie Fundacji na rzecz nauki Polskiej
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2017-01-01
2017-01-01
administracja administracja rzymska okres pryncypatu cesarstwo rzymskie finanse a rationibus officium a rationibus

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pomocnik historyczny nr 3/2022; Cesarze Rzymu Michał Norbert Faszcza, Karol Kłodziński, Krzysztof Królczyk, Agnieszka Krzemińska, Paweł Sawiński, Dariusz Słapek, Adam Ziółkowski
Ocena 7,5
Pomocnik histo... Michał Norbert Fasz...
Okładka książki Armia, systemy obronne i ideologiczno-religijne aspekty wojny w imperium rzymskim Katarzyna Balbuza, Mateusz Byra, Michał Norbert Faszcza, Adam Jakub Jarych, Łukasz Jończyk, Karol Kłodziński, Agata Aleksandra Kluczek, Krzysztof Królczyk, Tomasz Ładoń, Anna Beata Miączewska, Tatiana Olijnyk, Bartłomiej Proc, Norbert Rogosz, Robert Suski, Анастасія Баукова, Константин Колесников
Ocena 8,0
Armia, systemy... Katarzyna Balbuza, ...