Nie to miejsce

Okładka książki Nie to miejsce Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nie to miejsce
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
Nie to miejsce
motylewnosie.pl
2021-06-22
2021-06-22

Męcząca. Dziwna, pokręcona fabuła. Postacie nie do polubienia. Dużo przemocy, seksu, nielogicznych rozwiązań.

5 część seri seksowni dranie.
Książka wciąga jak wszystkie z tej seri 😃
Młoda kobieta jest świadkiem morderstwa, gdy zgłasza się na policję spotyka nikogo innego jak oprawcę. Zostaje zastraszana. Czy szantaż moze przerodzić się w coś więcej? Co może oferować dziewczynie dojrzały mężczyzna? Czy skorumpowany glina bez żadnych konsekwencji moze odejść z policji?
Wystarczy że otworzysz książkę napenwo przepadniesz 😊

5 część seri seksowni dranie.
Książka wciąga jak wszystkie z tej seri 😃
Wystarczy że...

Rany, co to w ogóle jest?
Przyznam się bez bicia, że przemówił do mnie opis i okładka, ale nie spodziewałam się takiej żenady.
Ciężko to nazwać książką, chaos w fabule, denne dialogi, a bohaterowie?! Poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Przede wszystkim brak jest tu logiki, główny bohater to morderca i gwałciciel - jak główna bohaterka może się w nim zakochać?! Bo jest taki słodki?! Uderzył ją i próbował zgwałcić - jak to może być uważane za seksowne? To nie powinno być w ogóle akceptowalne!
Skąd takie opinie? Kto to ocenia tak wysoko?
Przeczytałam z ciekawości, licząc na jakieś logiczne wyjaśnienie, ale nie doczekałam się.
Za resztę już podziękuję.
Bleeee...

Rany, co to w ogóle jest?

To, że na świecie istnieją tacy źli ludzie, jestem w stanie sobie wyobrazić. Ale, że istnieją tak głupie kobiety... Matko jedyna 🤦🏼‍♀️ tu jakiś syndrom wskoczył. Jak można się zakochać w takim psycholu? Z drugiej strony, tak to taka seria. Seria seksowni dranie.
Książki tej autorki albo się kocha albo nienawidzi 🤣

Wiedziałam po co sięgam, jednak spodziewałam się więcej drania w draniu. Oni tak wszyscy nagle się zakochują, porzucają swoje pracę, przynoszą kwiaty.

Opis wydawcy zachęca ?

"Gdy znajdziesz się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, konsekwencje mogą być nie do przewidzenia. Mariel jest świadkiem zbrodni. Zgłasza się na policję i wtedy z przerażeniem dowiaduje się, iż zna mordercę. Od tej chwili nawiązuje się pomiędzy nimi specyficzna więź, pełna strachu, nieufności, wzajemnej fascynacji i ukrywanego pożądania. W swoistej grze leków i uczuć, pomiędzy pełnym cynizmu egocentrykiem, a młodą, niedoświadczoną dziewczyną, nie ma pewności, gdzie przebiega podział pomiędzy dobrem, a złem i czy tak naprawdę wszystko nie zmierza ku całkowitej klęsce. Bo żaden układ nie jest doskonały, zwłaszcza ten pomiędzy mordercą i jego ofiarą."

Książki tej autorki albo się kocha albo nienawidzi 🤣

Wiedziałam po co sięgam, jednak spodziewałam się więcej...

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Nie to miejsce ❤️ autorki Agnieszki Kowalskiej-Bojar ❤️.

Mariel znajduje się w złym miejscu i w nieodpowiednim czasie, ponieważ jest świadkiem morderstwa. Zgłasza się na policję, gdzie postanawia zgłosić to, co widziała, ale tam w czasie przesłuchania dowiaduje się, iż zna mordercę. Właśnie wtedy pojawia się między tą dwójką niewyobrażalna więź, strach, nieufność, ale także wzajemna fascynacja i pożądanie. Ale czy układ z niebezpiecznym mordercom na pewno to dobra decyzja? Chcecie wiedzieć, jak to wszystko się zakończy? Przeczytajcie sami. 😉

Kolejna świetna część serii o niebezpiecznych mężczyznach, do której paczki dołącza kolejny z nich. 😁 Jest nim Marcin, starszy komisarz, który zajmuje się sprawami zabójstw. Oj cóż, to był za facet brutalny, o bardzo chaotycznym charakterze, a dlaczego właśnie takim, bo trafiając na tego mężczyznę, nasza bohaterka czuła strach, fascynacje, a nawet pożądanie. Bardzo ciężko było go wyczuć, ponieważ tak naprawdę do końca nie wiadomo było, do czego jest zdolny, a poznając go bliżej, można powiedzieć, że zdolny był do bardzo wielu złych rzeczy. Jego upodobania seksualne mogły zadziwiać niejednego, ponieważ bardzo lubił ostro się zabawić, a satysfakcję dawało mu podduszanie swojej partnerki, co mogło prowadzić nawet do śmierci.
Nasza bohaterka Mariel za to była taką słodką, niedoświadczoną kobietą, która wpakowała się w kłopoty, i to niemałe. Nie zdawała sobie sprawy, iż swoim pójściem na policję w sprawie zeznań tego, co widziała, sama wpakuje się w niezłe bagno.
Potyczki słowne naszych bohaterów dają nam niezły ubaw, ale powiem wam szczerze, że to jak Marcin traktował Mariel trochę może zaskoczyć, ponieważ używał nawet siły, ale my kobiety lubimy niegrzecznych mężczyzn takich, którzy za wszelką cenę nie pozwolą nam odejść, a swoją determinacją pokazują, że im zależy. Znajdziecie także tutaj sporo niebezpiecznych sytuacji, przy których człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jak może zależeć mu na drugiej osobie, nie dbając o swoje bezpieczeństwo, tylko o to by ukochany był bezpieczny. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy na przyjęciu rodzinnym znaleźli się wszyscy nasi bohaterzy z poprzednich części, w takim gronie to naprawdę musiała być świetna zabawa tym bardziej ta, którą uwielbiały dzieci .😂🙈 Chciałabym to zobaczyć 😁😉 Polecam naprawdę jest to świetna seria, która zostawia ślad w naszym sercu ❤️❤️.

Mariel znalazła się w złym miejscu i w złym czasie. Jest świadkiem morderstwa, a kiedy idzie je zgłosić staje twarzą w twarz z mordercą. Od tej chwili między Mariel, a Marcinem zaczyna się gra, gdzie stawką jest życie dziewczyny. Czy Mariel wyjdzie cało z układu z panem policjantem.?

Kolejna świetna książka od Agi jak ona to robi, że każda z historii jest tak fantastyczna. Jak postać Mariel przypadła mi do gustu od razu, tak postać Marcina już nie do końca. Przez całą książkę nie mogłam się do niego przekonać, jego osoba jest tak pokręcona i irytująca momentami, ale właśnie to jest ciekawe, że autorka tworzy bohaterów tak różnych od sobie. Kolejny raz Aga udowodniła, że potrafi zaskoczyć i napisać tak niebanalną, pełną emocji i interesujących bohaterów książkę. Nigdy nie wiadomo co za chwilę się wydarzy. Oczywiście mój ulubiony moment to końcówka czyli reakcja Roberta kolegi Marcina na pewne wydarzenie 😂😂

Polecam gorąco ❗❤️

Nie mogę niestety polecić.

Nie mogę niestety polecić.

Pomijając już fakt, jak bardzo jest nierealna, bo nie o to tu chodzi, to była po prostu nudna. Nic ciekawego.

Kolejna dziwna pozycja tej autorki. Wszyscy ci bohaterowie zdają się być pisani na jedno i to samo kopyto. Zrobiło się to już nudne. Zero chemii i zero emocji. W skrócie mówiąc... psychicznie chory staruch (prawie 50-latek ;-/) napastujący młodą kobietę (studentkę) a ta jak ciele malowane daje ciągać się za nos i poddaje "namiętności"... niezbyt smaczna relacja, dość obrzydliwe mając świadomość , że facet mógłby być jej ojcem :-/

Książka trzyma w napięciu. Bohaterka nieco naiwna i infantylna. Mimo to, miło spędzony czas.

• Przeczytane 2021