Nie to miejsce

Okładka książki Nie to miejsce
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
Nie to miejsce
motylewnosie.pl
2021-06-22
2021-06-22

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Męcząca. Dziwna, pokręcona fabuła. Postacie nie do polubienia. Dużo przemocy, seksu, nielogicznych rozwiązań.

5 część seri seksowni dranie.
Książka wciąga jak wszystkie z tej seri 😃
Młoda kobieta jest świadkiem morderstwa, gdy zgłasza się na policję spotyka nikogo innego jak oprawcę. Zostaje zastraszana. Czy szantaż moze przerodzić się w coś więcej? Co może oferować dziewczynie dojrzały mężczyzna? Czy skorumpowany glina bez żadnych konsekwencji moze odejść z policji?
Wystarczy że otworzysz książkę napenwo przepadniesz 😊

5 część seri seksowni dranie.
Książka wciąga jak wszystkie z tej seri 😃
Wystarczy że...

Rany, co to w ogóle jest?
Przyznam się bez bicia, że przemówił do mnie opis i okładka, ale nie spodziewałam się takiej żenady.
Ciężko to nazwać książką, chaos w fabule, denne dialogi, a bohaterowie?! Poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Przede wszystkim brak jest tu logiki, główny bohater to morderca i gwałciciel - jak główna bohaterka może się w nim zakochać?! Bo jest taki słodki?! Uderzył ją i próbował zgwałcić - jak to może być uważane za seksowne? To nie powinno być w ogóle akceptowalne!
Skąd takie opinie? Kto to ocenia tak wysoko?
Przeczytałam z ciekawości, licząc na jakieś logiczne wyjaśnienie, ale nie doczekałam się.
Za resztę już podziękuję.
Bleeee...

Rany, co to w ogóle jest?

To, że na świecie istnieją tacy źli ludzie, jestem w stanie sobie wyobrazić. Ale, że istnieją tak głupie kobiety... Matko jedyna 🤦🏼‍♀️ tu jakiś syndrom wskoczył. Jak można się zakochać w takim psycholu? Z drugiej strony, tak to taka seria. Seria seksowni dranie.
Książki tej autorki albo się kocha albo nienawidzi 🤣

Wiedziałam po co sięgam, jednak spodziewałam się więcej drania w draniu. Oni tak wszyscy nagle się zakochują, porzucają swoje pracę, przynoszą kwiaty.

Opis wydawcy zachęca ?

"Gdy znajdziesz się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, konsekwencje mogą być nie do przewidzenia. Mariel jest świadkiem zbrodni. Zgłasza się na policję i wtedy z przerażeniem dowiaduje się, iż zna mordercę. Od tej chwili nawiązuje się pomiędzy nimi specyficzna więź, pełna strachu, nieufności, wzajemnej fascynacji i ukrywanego pożądania. W swoistej grze leków i uczuć, pomiędzy pełnym cynizmu egocentrykiem, a młodą, niedoświadczoną dziewczyną, nie ma pewności, gdzie przebiega podział pomiędzy dobrem, a złem i czy tak naprawdę wszystko nie zmierza ku całkowitej klęsce. Bo żaden układ nie jest doskonały, zwłaszcza ten pomiędzy mordercą i jego ofiarą."

Książki tej autorki albo się kocha albo nienawidzi 🤣

Wiedziałam po co sięgam, jednak spodziewałam się więcej...

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Nie to miejsce ❤️ autorki Agnieszki Kowalskiej-Bojar ❤️.

Mariel znajduje się w złym miejscu i w nieodpowiednim czasie, ponieważ jest świadkiem morderstwa. Zgłasza się na policję, gdzie postanawia zgłosić to, co widziała, ale tam w czasie przesłuchania dowiaduje się, iż zna mordercę. Właśnie wtedy pojawia się między tą dwójką niewyobrażalna więź, strach, nieufność, ale także wzajemna fascynacja i pożądanie. Ale czy układ z niebezpiecznym mordercom na pewno to dobra decyzja? Chcecie wiedzieć, jak to wszystko się zakończy? Przeczytajcie sami. 😉

Kolejna świetna część serii o niebezpiecznych mężczyznach, do której paczki dołącza kolejny z nich. 😁 Jest nim Marcin, starszy komisarz, który zajmuje się sprawami zabójstw. Oj cóż, to był za facet brutalny, o bardzo chaotycznym charakterze, a dlaczego właśnie takim, bo trafiając na tego mężczyznę, nasza bohaterka czuła strach, fascynacje, a nawet pożądanie. Bardzo ciężko było go wyczuć, ponieważ tak naprawdę do końca nie wiadomo było, do czego jest zdolny, a poznając go bliżej, można powiedzieć, że zdolny był do bardzo wielu złych rzeczy. Jego upodobania seksualne mogły zadziwiać niejednego, ponieważ bardzo lubił ostro się zabawić, a satysfakcję dawało mu podduszanie swojej partnerki, co mogło prowadzić nawet do śmierci.
Nasza bohaterka Mariel za to była taką słodką, niedoświadczoną kobietą, która wpakowała się w kłopoty, i to niemałe. Nie zdawała sobie sprawy, iż swoim pójściem na policję w sprawie zeznań tego, co widziała, sama wpakuje się w niezłe bagno.
Potyczki słowne naszych bohaterów dają nam niezły ubaw, ale powiem wam szczerze, że to jak Marcin traktował Mariel trochę może zaskoczyć, ponieważ używał nawet siły, ale my kobiety lubimy niegrzecznych mężczyzn takich, którzy za wszelką cenę nie pozwolą nam odejść, a swoją determinacją pokazują, że im zależy. Znajdziecie także tutaj sporo niebezpiecznych sytuacji, przy których człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jak może zależeć mu na drugiej osobie, nie dbając o swoje bezpieczeństwo, tylko o to by ukochany był bezpieczny. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy na przyjęciu rodzinnym znaleźli się wszyscy nasi bohaterzy z poprzednich części, w takim gronie to naprawdę musiała być świetna zabawa tym bardziej ta, którą uwielbiały dzieci .😂🙈 Chciałabym to zobaczyć 😁😉 Polecam naprawdę jest to świetna seria, która zostawia ślad w naszym sercu ❤️❤️.

Mariel znalazła się w złym miejscu i w złym czasie. Jest świadkiem morderstwa, a kiedy idzie je zgłosić staje twarzą w twarz z mordercą. Od tej chwili między Mariel, a Marcinem zaczyna się gra, gdzie stawką jest życie dziewczyny. Czy Mariel wyjdzie cało z układu z panem policjantem.?

Kolejna świetna książka od Agi jak ona to robi, że każda z historii jest tak fantastyczna. Jak postać Mariel przypadła mi do gustu od razu, tak postać Marcina już nie do końca. Przez całą książkę nie mogłam się do niego przekonać, jego osoba jest tak pokręcona i irytująca momentami, ale właśnie to jest ciekawe, że autorka tworzy bohaterów tak różnych od sobie. Kolejny raz Aga udowodniła, że potrafi zaskoczyć i napisać tak niebanalną, pełną emocji i interesujących bohaterów książkę. Nigdy nie wiadomo co za chwilę się wydarzy. Oczywiście mój ulubiony moment to końcówka czyli reakcja Roberta kolegi Marcina na pewne wydarzenie 😂😂

Polecam gorąco ❗❤️

Nie znajduje już nawet sposobu, aby słowami wyrazić moją miłość do pióra Agnieszki.
Właśnie jestem świeżo, po lekturze 5 części z serii Seksowni Dranie i znowu przepadłam. Wiem, że to uzależnienie od którego nie chce się leczyć. Ale z każdą kolejną książką czuję, że potrzebuję większej dawki, by zaspokoić mój głód.
W tej części poznajemy Marcina i Mariel.
Jeśli chodzi o postać Pana policjanta, to nie mogę powiedzieć nic innego jak to, że jest zdrowo pokręcony. To człowiek zepsuty wewnątrz, do tego jest cynicznym i zimnym draniem.
Jego osoba wzbudzała we mnie skrajne poruszenie. Od fascynacji po irytacje. Momentami miałam ochotę go udusić. Taki ogrom emocji fundowany przez autorkę jest kolejnym przykładem, że jest mistrzynią w tworzeniu nietuzinkowych postaci.
,,Nie miał sumienia, hamulców moralnych i litości ".
Z kolei Mariel, to silna babka chociaż nieco zagubiona, zważając na to, w jakiej patowej sytuacji się znalazła nie ma się co dziwić.
Będąc świadkiem morderstwa trafia z deszczu pod rynnę. Osoba która powinna jej pomóc, okazuje się oprawcą. Czy w świecie skorumpowanych władz zlękniona dziewczyna może komukolwiek zaufać?
Mimo tego, nie poddaje się i pokazuje, że nie jest zwykłą szarą myszką, która będzie tańczyła tak jak jej się zagra.
Podsumowując, znowu dostałam to, co najbardziej uwielbiam w książkach Agi. Cały wachlarz emocji bez zbędnych opisów i ogromu myśli bohaterów.
Przez książkę po prostu przepłynęłam. A teraz .... muszę mentalnie przygotować się na to, co czeka mnie w ostatniej części z serii ... czyli na nieobliczalnego Nikolaja. 🔥🔥

W tej części poznajemy Marcina i Mariel.
Jeśli chodzi o...

„Igrała z ogniem.Miała świadomość,ale nie mogła oprzeć się niechęci,wręcz nienawiści,którą czuła do tego typa…”

📚Marcel znalazła się w nieodpowiednim miejscu i czasie.Podczas robienia zdjęć staje się świadkiem zabójstwa.Nie wiedząc co robić decyduje się pójść na posterunek i powiedzieć wszystko co widziała.Jakie jej zdziwienie gdy w pokoju przesłuchań pojawiają się dwóch policjantów,w tym jeden z zabójców-Marcin.
Od tej pory drogi dominującego policjanta Marcina i Mariel łączą się.
Do czego zdolny jest brutalny Marcin,który pracuje zarówno po jasnej i ciemnej stronie?Czego doświadczy Mariel z rąk Marcina?

👮‍♂️Niegrzeczny policjant i niewinna dziewczyna to niesamowity duet.Dodając do tego różnice wieku dwudziestu trzech lat jest to mieszanka wybuchowa🔥
Marcin to jak najbardziej seksowny drań,którego znienawidzicie a zarazem pokochacie.Jego zachowanie wiele razy Mnie przeraziło a innym razem byłam zaskoczona,że można tak zachowywać się wobec kobiet.
Jednak każdego mężczyznę można zmienić,tylko musi trafić na odpowiednia kobietę,która Go okiełzna🔥
Z pozoru prosta historia zmienia się podczas dynamicznej akcji w pełna niebezpieczeństwo sytuacje w których Mariel i Marcin stają się celem dla wrogów.

Książki pani Agnieszki biorę i czytam w ciemno,ponieważ wiem,że się nie zawiodę podczas ich czytania.Fabuła jest dopracowana a akcja jest na najwyższym poziomu🔥
Świetna książka,która wchodzi w skład w rewelacyjna serię📚

Koniecznie przeczytajcie książkę,jak i cała serie „Seksowni Dranie”🧡🧡🧡🧡

Z coraz większym strachem i niepewnością sięgam po książki pani Agnieszki. Nie wiem skąd bierze pomysły na tak mrocznych bohaterów. Początkowo mi to nie przeszkadzało. Teraz staje się uciążliwe i nudne, no bo ile można? Patrząc na jej twórczość, bardzo często i długo.
Seksowni dranie to cykl powieści o bezlitosnych , bardzo niebezpiecznych mężczyznach. Za każdym razem czekam na przejaw człowieczeństwa. Na tą iskrę, którą rozpali ta właściwa osoba.
Mariel znalazła się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Trzeba być pechowcem, żeby drugi raz trafić na tego samego mężczyznę.
Marcin udawał dobrego glinę. Poza komendą był przestępcą.
Początkowo było mi żal tej młodej i niedoświadczonej dziewczyny. Gdy poznałam jej rodzinę i znajomych, już nic mnie nie mogło zdziwić.

Piąta z kolei książka serii Seksowni dranie zachwyciła mnie tak jak i poprzednie części. Jak zwykle w powieściach Agnieszki otrzymujemy ogromną dawkę skrajnych i silnych emocji, które ciężko jest nam opanować.

Tutaj króluje strach, niepewność, przerażenie, cierpienie, panika, brutalność, sadyzm, cynizm, gwałt, mord, dręczenie ofiary, szantaż i wiele innych odczuć, które wywierają na czytelniku piorunujące wrażenie. Nieraz z obawami przewracałam kolejne stronice, lecz nie mogłam powstrzymać się od poznania całej historii. Ciekawość zwyciężyła z rozsądkiem i nie było odwrotu.

Tytuł tej pozycji idealnie odzwierciedla treść książki. Mariel niestety przez swoją pasję fotografowania znalazła się w nieodpowiednim miejscu, o złej porze. Stała się przypadkowym świadkiem bezwzględnego morderstwa na mężczyźnie. Zobaczyła twarz tylko jednego napastnika, która utkwiła jej głęboko w pamięci.

Na komisariacie okazało się, że przewrotny los z niej zakpił, gdyż policjant, który przyszedł ją przesłuchać okazał się być zabójcą, którego widziała w lesie.
Dziewczyna postanawia milczeć, ale nie uchroniło ją to od nękań Marcina, który zawiera z nią układ.

Jaką ofertę złożył jej ten stróż prawa? Czy relacja jaka się między nimi nawiązuje będzie miała tragiczne konsekwencje. Czy dosyć duża różnica wieku stanie im na drodze do czegoś głębszego? Jak gra na dwóch frontach odbije się na życiu Marcina?

Powiem wam, że historie autorki są nieszablonowe, nie można przewidzieć co za chwilę się wydarzy, gdyż fabuła kluczy, poprzeplatana jest tyloma zwrotami akcji, zaskakuje i szokuje. Poprzeczka w kolejnych częściach jest unoszona coraz wyżej, a bohaterzy są bardziej nieobliczalni, bezduszni i nie do okiełznania. Resocjalizacja na nic się nie zda, a im są bardziej brutalni tym większą czerpią z tego przyjemność.

Zapewne są osoby zbyt wrażliwe na takie lektury, jednak znaczna część czytelników potrafi docenić takie książki. Na początku też było mi ciężko, miałam trudności z żołądkiem, ale im więcej czytałam tym bardziej się hartowałam.
Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłabym nie czytać twórczości pisarki. Jestem uzależniona od tego co ona pisze.

Podziwiam ją za jej talent, za pomysłowość, za to, iż nie boi się poruszać tematów kontrowersyjnych i po mimo, innych obowiązków zawsze znajdzie czas na pisanie.
Wierzcie mi, że jej pióro jest genialne, a to co spod niego wypływa na kartki to mistrzostwo świata, które koniecznie trzeba poznać.

Z całego serca zachęcam do sięgnięcia po te lekturę jak i poprzednie tomy. Przekonajcie się sami, czy te książki przemawiają do was. Chętnie poznam wasze opinie. Ja polecam!