LUST - ta noc

Novae Res
2021-04-20
2021-04-20
9788382193084
lust. ta noc magdalena pasternat literatura erotyczna erotyk romans

Romans mafijny napisany z prawdziwa pasją! Magda Pasternak zdecydowanie kocha ten rodzaj literatury. Czuć klimat Hawajów. Zakończenie totalnie zaskakuje! Chce wiedzieć co dalej !

Gdyby nie główna irytująca bohaterka to dałabym wyższa ocenę. Niestety za każdym razem gdy wykręcałem się w akcji pojawiały się jej humory… ale miło się czyta

Historia charakternej Luny Clark bardzo mnie wkręciła. Każdy rozdział dostarcza przeróżnych ciekawych historii z jej udziałem.
🌺
Cięty język, duma i oddanie pracy nie pomaga ułożyć Lunie dobrej relacji z pociągającym Hawajczykiem. Każda bliskość ich obojga wieńczy mafijna rozgrywka wobec otaczających ich ludzi. Nie wszyscy, którzy staną na ich drodze uchodzą z życiem. Ale sami tez stają się atrakcją świata przestępczego.
🌺
Dynamiczna akcja nie pozwala oderwać się od książki. Z każdą kolejną stroną wzmaga się ciekawość dalszych losów bohaterów.
🌺
Zakończenie sugeruje, że pojawi się dalsza cześć losów Luny. Przekopuję informacje z niecierpliwością, bowiem koniec jest bardzo zagadkowy.
🌺
Warto przenieść się na słoneczne Hawaje i poznać życie pośredniczki nieruchomości. Bardzo polecam sięgnąć po książkę, która zapewni wirówkę emocji.

🌺

"Jest niczym śpiący wulkan, którego trudne do przewidzenia reakcje niepokoją wszystkich dookoła."

Luna Clark zawodowo jest spełnioną agentką nieruchomości, która nie boi się wyzwań, wciąż dążąc do zamierzonego celu, jakim jest awans. Jednakże w życiu osobistym nie ma tyle szczęścia. Ostatni mężczyzna z którym była bardzo ją zranił, tym samym tracąc jej zaufanie. Pewnego dnia wychodząc do baru z przyjaciółkami, poznaje przystojnego Hawajczyka, który obudził w niej dawno uśpione pożądanie. Tymczasem w agencji ma odbyć się kontrola, którą przeprowadzi Gino Nakamura, jak się później okaże będzie to owy mężczyzna z baru. Każde kolejne ich spotkanie kończy się złośliwą potyczką słowną. Wzajemna fascynacja wprowadza w życiu Luny ogromne zmiany, w tym niebezpieczeństwo za sprawą mrocznych powiązań Nakamury.

Jakie to było świetne. Czytając mnóstwo pozytywnych opinii o tej książce, sama musiałam przekonać się o jej wyjątkowości. I potwierdzam, warto po nią sięgnąć, co więcej mimo, iż liczy sobie ponad 500 stron, ja wciąż czuje niedosyt. Rewelacyjnie wykreowani bohaterowie o silnych charakterach oraz fabuła, która notabene rozgrywała się na Hawajach, a to jest rzadkość. Cudowne połączenie romansu biurowego ze światem gangsterskim. I oczywiście zakończenie, jakimi nie raz autorzy katują czytelnika 🙈. Kto czytał łapka w górę? Jakie były wasze wrażenia?

"Lust. Ta noc" - Magdalena Pasternak

Hej hej kochani 😘
Dziś przychodzę do was z moją opinią na temat książki- grubaska . Prawie 500 stron czytania , więc raczej w jedną noc to jej się ogarnąć nie da 🤪

Hawaje... kto będąc dzieciakiem nie marzył właśnie o wakacjach spędzonych na wyspach?
Cóż priorytety się z czasem zmieniają jednak te pozostają bez zmian bo z chęcią bym pojechała na takie wakacje lecz z "odrobiną pikanterii" 😈

25 lat to zarówno dużo jak i mało. Mimo natłoku obowiązków oraz pragnienia spełnienia się na gruncie zawodowym , musimy wyluzować .
Więc czy nie warto przyjąć zaproszenie od tajemniczego mężczyzny do klubu?
Przecież zawsze można nawiązać nowe kontakty 😉 . Jednak może być nieciekawie gdy  "nowy kontakt",chce mieć Cię na wyłączność.
Wtedy bierz nogi za pas i spieprzaj ,albo ... przeczytaj książkę 😁

Mafia to temat na niejedną książkę! Jednak pewnie nie jedna z was ma już dość mafii z Nowego Jorku,  Włoch czy Rosji . Więc mamy wielkie BUM i proszę o to mafia hawajska! Nie powiem miła odskocznia 😉
Główni bohaterowie jak zwykle mają ostre pazurki . On pewny siebie ,dominujący a ona szczera do bólu i dość gwałtowna przez co wielokrotnie sapałam jak lokomotywa nad jej irracjonalnym zachowaniem.
Akcja jak najbardziej na plus,bo dzieje się i to dużo , lecz długie opisy nie ułatwiają  sprawy. Zakończenie... kurde usiadłam ,wyprostowałam się a w mojej głowie pojawiło się pytanie rodem z Kiepskich "A zasadził Ci droga autorko , ktoś kopa w du.e" ?! Tak się nie robi moja droga !
Dlatego pytam ? Kiedy i dlaczego tak długo mamy czekać?!

Ocena 7/10

"Lust. Ta noc" - Magdalena Pasternak

Hej hej kochani 😘

Nie urzekła nie powaliłą przemęczyłam....

Nie urzekła nie powaliłą przemęczyłam....

Rewelacyjnie napisana historia, bardzo mi się podobała . Nie ma tu nudy , cały czas jest akcja i do tego końcówka jest zaskakująca . Mam nadzieje ze szybko będzie ciąg dalszy . Polecam serdecznie!

Czytanie tego to była męka. To już 50 twarzy miało lepszy polot. Nie będę czekać na kolejną część. Dawno nie czytałam niczego tak złego.

Niestety bardzo słabiutka książka, przeczytana z ciekawości.
Sceny seksu (których jest dużo, bo w końcu to erotyk) - skrajnie nierealistyczne, czuć że autor bez jakiegokolwiek doświadczenia w temacie. Anatomia budząca wątpliwości.
Główna bohaterka - typowa płaska Mary Sue, zresztą kreacja każdego bohatera jest papierowa i bez polotu. Nasza Mary Sue ma też typowo wattpadowe zacięcie - opisuje swoje outfity, fryzury itp, że startą dla autentyczności fabuły.
Jest to niewątpliwie kolejna książka idolizująca przemoc, typu 365 dni.
Fabuła... Można założyć, że się broni - w końcu to erotyk i nie musi być wyjątkowa.
Język typowy dla początkującego autora. W chęci uniknięcia powtórzeń nieraz pojawiają się zupełnie nietrafione, wyszukane synonimy.
Jedyne co mogę policzyć na plus to, wydaje się, faktyczny reaserch miasta w którym dzieje się powieść.

Niestety bardzo słabiutka książka, przeczytana z ciekawości.

Bez szału ale lubię mafijne klimaty więc nie żałuję, że przeczytałam

Bez szału ale lubię mafijne klimaty więc nie żałuję, że przeczytałam