Drzewo herbaciane. Dla zdrowia i urody

Okładka książki Drzewo herbaciane. Dla zdrowia i urody Giulia Tedesco
Okładka książki Drzewo herbaciane. Dla zdrowia i urody
Giulia Tedesco Wydawnictwo: Jedność poradniki
poradniki
Jedność
2020-01-01
2020-01-01

Na obecną chwilę nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, od którego również zależy nasze codzienne samopoczucie.

O tym, jakie ma, naprawdę zastosowanie lecznicze w praktyce olejek esencjonalny miałam okazję wypróbować go w trakcie przeprowadzanej inhalacji z dodaniem kilku kropli do wrzątku.

Nie ukrywam tego, że moje podejście od samego początku do wypróbowania tej metody wyleczenia było pozytywne.

W trakcie trwania inhalacji uważnie obserwowałam, jak zmienia się mój obecny stan zdrowia i w jakim czasie mogę wyzdrowieć po zastosowaniu olejku esencjonalnego. Zmiany nastąpiły natychmiastowe, gdyż mogłam po kilkunastu minutach swobodnie oddychać.

Książka autorstwa Pani Giuli Tedesco pt. '' Drzewo herbaciane. Dla zdrowia i urody '' uważam, że została ona idealnie opracowana pod każdym względem zarówno praktycznym, jak i teoretycznym.

Zamieszczone w tej książce cenne wskazówki, porady i informacje na temat zdrowia stanowią tutaj wszelkie bogactwo wiedzy, które możemy pogłębiać i doświadczać ich w zastosowanym lecznictwie o ile taka wymaga taka sytuacja zdrowotna.

Najbardziej w tej oto książce zwróciłam uwagę, co stanowi główne źródło i jak ważną odgrywa rolę drzewo herbaciane i jaka jest, wielka jego moc uzdrowienia stosując, go.

Chciałam podkreślić ogromne zaangażowanie ze strony autorki, która to stale poszukuje nowych rozwiązań, abyśmy byli, zdrowi na każdym etapie naszego życia mogli dbać o własne zdrowie i cieszyć się nim.

Książka ta składa się z 8 rozdziałów.

Ciekawostką w tej książce jest to, że każdy z Czytelników znajdzie odpowiedni dla siebie rozdział.

Autorka na obecną chwilę umiejętnie potrafi, korzystać ze źródeł zgromadzonej współczesnej wiedzy sięgając również po inne publikacje.

Elementem dodatkowym w tej oto książce jest: dobrana trafnie i czytelna czcionka, grafika, pięknie wykonane rysunki oraz przepisy tematyczne związane z użyciem olejku esencjonalnego.

Wydawnictwu Jedność dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki pt. '' Drzewo herbaciane. Dla zdrowia i urody '' autorstwa Pani Giuli Tedesco.

Warto jest mieć tę książkę.

• Wydawnictwo Jedność
  • #WyzwanieLC2021