Jak zaprojektować doskonałe logo. 50 mistrzowskich projektów

Okładka książki Jak zaprojektować doskonałe logo. 50 mistrzowskich projektów Gail Anderson-Dargatz, Steven Heller
Okładka książki Jak zaprojektować doskonałe logo. 50 mistrzowskich projektów
Gail Anderson-DargatzSteven Heller Wydawnictwo: Alma-Press sztuka
sztuka
Jak zaprojektować doskonałe logo. 50 mistrzowskich projektów
Alma-Press
2020-01-01
2020-01-01
9788370208028

Okładka książki The Illustrator. 100 Best from around the World Steven Heller, Julius Wiedemann
The Illustrato... Steven Heller, Juli...
Okładka książki The graphic design idea book Gail Anderson-Dargatz, Steven Heller
The graphic de... Gail Anderson-Darga...
Okładka książki 100 Illustrators Steven Heller, Julius Wiedemann
100 Illustrators Steven Heller, Juli...
Okładka książki 100 idei, które zmieniły projektowanie graficzne Steven Heller, Veronique Vienne
100 idei, któr... Steven Heller, Vero...

Tytuł mylący, to po prostu historia 50 znanych logo, teorii zbytnio tutaj nie ma, więc jeśli ktoś chce zaprojektować swoje własne logo, to może i znajdzie tu inspirację, ale na pewno nie porady. Z tym "znanych logo" to też trochę przesadziłam, bo ja nie znałam ponad połowy tych marek, ale było kilka ciekawostek, np. to, że w logo FedEx, przecież mi znanego, jest ukryta strzałka! Kilka było interesujących logo, ale jako takiego celu takich publikacji to ja nie widzę.

Wyzwanie czytelnicze LC czerwiec 2021: Przeczytam książkę z ilustracjami lub zdjęciami (7).

Świetna książka do zapoznania się z historią logo wielu popularnych oraz rozpoznawalnych marek. Ciekawa treść oraz obagty zasób ciekawych fotografii i ilustracji. Czekam na część drugą :)

z tytułem książka ma niewiele wspólnego, jednak ciekawie było poznać historie związane z niektórymi logami

• Domowa biblioteczka
  • Sztuka
  • 051 Projektowanie Graficzne
  • [Stan:] Posiadam
  • Architektura i sztuka, które chcę kupić

Dodaj cytat z książki Jak zaprojektować doskonałe logo. 50 mistrzowskich projektów