Harry Potter and the Chamber of Secrets

J.K. Rowling Wydawnictwo: Pottermore Publishing Cykl: Harry Potter (tom 2) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
audiobook

Opinie [1 915]

Na półkach: , , , ,

Tutaj pierwsze skrzypce gra tak naprawdę Ginny , która jest moją ulubioną żeńską postacią. Historia z bazyliszkiem , eliksir wielosokowy.... ahhh raj dla fanów fantastyki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety, w dużym stopniu jest to powtórka z tomu pierwszego, z kilkoma tylko zmianami. Ale i tak warto.

Jeszcze bardziej kocham świat Harrego Pottera niż poprzednio. Siedzę przy tych książkach prawie całe dnie. Warto. ♥️

CUDOWNE!
Zdecydowanie lepsze niż filmy!!!
Jestem po prostu oczarowana! :D

Jakoś nie przepadam za tą książką za bardzo. Moja najmniej ulubiona książka z całej serii i chyba wiele fanów się ze mną zgodzi. Fabuła jest dobra, postacie się rozwijają, ale jest jakiś haczyk, którego nie umiem zdefiniować.

#Twitteroweksiążkary

Zdecydowanie lepsza i bardziej dopracowana niż pierwsza część. Wątki, tempo akcji i mrok są wyraźnie odczuwane w trakcie czytania tej lektury. Polecam.

Cudowna książka, uwielbiam całą serię. Jest to druga część przygód Harry'ego Potter'a i myślałam, że będzie lepsza od poprzedniej, trochę się jednak zawiodłam, ponieważ okazała się trochę gorsza, ale nadal świetna. Autorka wciągnęła mnie w ten cudowny świat magii. Polecam przeczytać.

To już druga część przygód Harrego Pottera w Hogwarcie. Wydawałoby się, że kolejna część będzie na podobnym poziomie co pierwsza, bądź lepsza, jednak moim zdaniem było inaczej. Sposób pisania J.K. Rowling jest dość specyficzny i ciężko się do niego przyzwyczaić. Fabuła w drugiej części rozwija się dość wolno, co może znużyć czytelnika. Jeżeli ktoś pierwszy raz zagłębia się...

No cóż pewnie nikogo kto mnie zna nie dziwi taka ocena 😂🤷‍♀️ Kocham wracać do uniwersum Harry’ego, i cześć druga jak zwykle wzbudza więcej ciarek na plecach niż pierwsza. Harry który słyszy głosy ,,Zabije ,wypatrosze” , czy nawet opowieść o legendarnej Komnacie w której mieszka potwór którego nawet pająki się boja.
Uwielbiam również oglądać ekranizacje tej części 💙 Jacy obi...

89 501
    22 839