Taniec z gangsterem

NieZwykłe
2021-02-24
2021-02-24
romans mafijny opiekunka Literatura polska Przemoc

Główna bohaterka Chloe miała wypadek samochodowy w wyniku czego nie pamięta ostatnich 2 lat swego życia.
Jej znajomi i rodzina odwracają się od niej. Dziewczyna nie wie co się takiego stało, że najbliższe jej osoby nie chcą utrzymywać z nią kontaktów.
Z pomocą przychodzi jej przyjaciel Troy, który załatwia jej pracę u bogatej rodziny.
Kobieta zajmuje się prowadzeniem biura, które znajduje się w rezydencji przełożonej. Dodatkowo pomaga rodzinie w codziennych obowiązkach czy w przygotowaniach imprez rodzinnych.
Podczas przyjęcia zaręczynowego wnuczki swojej przełożonej poznaje przystojnego mężczyznę od którego bije tajemniczość.
Kobietę coś ciągnie do mężczyzny jednak okazuje się że to on ma być przyszłym mężem wnuczki jej szefowej.
Z czasem wychodzi na jaw, że mężczyzna to bardzo niebezpiecznym typ, a Chloe znajduje się w samym centrum mafijnych rozgrywek.
Co z tego wyniknie?
Niektórzy z was wiedzą, że mafijne książki rzadko mi się podobają. Jednak historia zawarta w tej książce nie była wcale zła.
Oczywiście nie byłaś jakaś wybitna, ale też czytając nie mówiłam sobie pod nosem "ja pie...le co to ma być".
Książkę przyjemnie mi się czytało i co najważniejsze nie ma tu szczęśliwego zakończenia. Za to duży plus 😉

Kobieta zajmuje się prowadzeniem biura,...

Mafijny romans na start!

Chloe to dziewczyna, która częściowo straciła pamięć i musiała na nowo układać sobie życie po wypadku. Ostatnie lata przed wypadkiem były dla niej zagadką, a jedyne, co pamiętała to kilka szczegółów mężczyzny, który w jej pamięci był tajemnicą.

Ricardo to mężczyzna o szarym charakterze. Zaręczony z córką szefa Cloe, ale jego uwagę przykuwa płacząca Chloe.

Książka jest krótka i naprawdę szybko się czyta. Będzie idealna dla osób, które uwielbiają wattpadowe książki, bo czułam się właśnie jakbym czytała powieść z tej platformy.

Historia jest fajna, jest pomysł, ale troszkę brakowało mi rozwinięcia. Była ok, ale bez szału.

Mafijny romans na start!

Nie polecam. Jedyny plus taki, że krótka to się szybko przeczytało. Bohaterowie nudni, nie czuć nic między nimi, nie wiadomo skąd nagle zakochani.

Książka nie skradła mojego serca. Była dosyć przeciętna. Nie zaskoczyła mnie. Szybko się ją czytało, bo jest dość krótka.

Coś do poczytania i to byłoby tyle. Nie spodziewajcie się fajerwerków ani zawiłej akcji. Taki nijaki

Oh Boże czy ja na serio to przeczytałam?
Dobra, ale zacznę od początku. Książka opowiada o dziewczynie, która straciła trochę pamięci w wypadku. Od tamtej pory rodzina się od niej odsunęła i nie miała z nimi kontaktu. Pracowała u starszej pani Rose, której córka miała wyjść za mąż. Miało to być aranżowane małżeństwo. Pewnego razu przed pracą natknęła się na tajemniczego nieznajomego, jak potem się okazało miał to być przyszły mąż Aurory. Jednak ona nie wie, że zupełnie przez przypadek stanęła w środku niebezpiecznych rozgrywek.

Ta książka była głupia przez wielkie G. Tam dosłownie nic się nie działo, z tym całym Mężczyzną było tylko kilka scen, z czego mało było rozmów, a chwilę były krótkie. Za każdym jednak razem dziewczyna obiecywała sobie, że będzie się trzymać od niego z daleka. Po chwili jednak widziała się z nim jak nigdy nic. Wystarczył tylko że on ją pocałował i bez słowa zaczęli się ruchać. I tak za każdym razem, jedyną sensowną rozmową jaką odbyli to było na zakończeniu książki 🤣 A także książka mdła, bez sensu i laku. Najgorsze i tak były opisy, Jezus ile tego tam było. Jakiego koloru są ściany, jakie ma wnętrze, jakie meble. ALE CO MNIE TO KUR OBCHODZI. Niby krótka a ciężko mi było ją skończyć. Momentami miałam ochotę rzucić ją przez okno. No bo przepraszam bardzo, ale co to za magik. Przez milczenie do łóżka ? A przez łóżko do serca ? Bo dziewczyna dosłownie po przesłaniu się z nim pierwszy raz, wykrzyknęła swojemu przyjacielowi, że się zakochała xDD Żenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Oh Boże czy ja na serio to przeczytałam?

Temat ciekawy aczkolwiek wykonanie trochę słabe .Słabo rozwinięte wątki, wszystko za szybko ,tak po łebkach

Książka bardzo ciekawa lecz było braku chemii po między głównymi bohaterami i też jestem ciekawa losów dalszych czy w końcu razem będą czy nie, bo zakończenie nic nie mówi.

Bardzo dobry debiut z wątkiem mafijnym. Czyta się lekko i przyjemnie. Z miłym zaskoczeniem mogę powiedzieć, że nie ma tutaj ciężkich mafijnych porachunków czy ostrych scen s@ksu. Bohaterzy dobrze wykreowani i każdy z nich coś w sobie miał, że chciało się tę książkę czytać i poznawać ich losy.
Tajemnica wypadku bohaterki i jej narzeczonego bardzo ciekawa, dająca do myślenia.
Poznanie naszego tytułowego gangstera , niby prosta rzecz, ale ten gangster ma duże znaczenie dla naszej bohaterki w przeszłości i teraźniejszości.
Oceniam książkę 4/5 gwiazdek i mogę ją polecić jeśli chcecie przeczytać coś lekkiego aczkolwiek innego niż dotychczas, a wiadomo jak jest z książkami z wątkiem mafijnym. Ta zmienia ich regułę.

Tajemnica wypadku bohaterki i jej narzeczonego bardzo ciekawa, dająca do...

Rozczarowana książką

Rozczarowana książką