Złamana lojalność

Okładka książki Złamana lojalność
Cora Reilly Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Camorra Chronicles (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Camorra Chronicles (tom 1)
Twisted Loyalties
NieZwykłe
2021-01-06
2021-01-06
Data 1. wydania:
2018-10-01
Anna Kuksinowicz
gangsterzy strach cierpienie zaufanie lojalność uczucia rodzina śmierć mafia

więcej Więcej

Od jakiegoś czasu męczą mnie romansidła i sięgnęłam po tę książkę ze starego sentymentu do serii złączeni. Okazuje się, że tak jak i dobry thriller czy kryminał , romans także trzeba potrafić napisać, żeby była przyjemność z jego czytania . Cora to na pewno potrafi i po przeczytaniu masy mafijnych wypocin wychodzących obecnie ,uważam że tylko tej autorce udaje się to za...

Dobra historia, jest napięcie i chemia między bohaterami. Niestety nie mogłam "odzobaczyć" w Fabiano tego małego dzieciaka z poprzednich historii. Przeszkadzało mi to bardzo, ale tak już mam. Niemniej jednak, polecam książkę.

Ani chwili nie myślałam, że kolejna seria Cory będzie nudna i oczywista. Nie zawiodłam się . Jeśli jesteście tutaj ze mną od dłuższego czasu to wiecie, że kocham jej wszystkie książki 🖤 a najbardziej lubię w nich to, że serie są ze sobą tak powiązane i czytając nie muszę się co chwilę zastanawiać kto był kim - bo znam ich doskonale.

"Złamana lojalność" to pierwszy tom...

Brutalny i bezwzględny świat w, którym rządzi mafia.
Ja jednak czuję niedosyt. Postać głównej bohaterki wypada tu bardzo naiwnie i słabo, co było dość irytujące.
Całość czyta się szybko i dobrze.

Świetna jak wszystkie książki Cory, ale chyba najmniej ją lubie;)

Zastanawiałam się czy zaczynać serię bo szczerze mówiac poprzednia na samej końcówce trochę mnie zniechęciła.
Jednak ciekawość wygrała. I bardzo dobrze.
Postac Fabiano jest świetnie wykreowana. Remo i pozostali bracia również zyskali moje zainteresowanie i na pewno sięgnę po kolejne części.
Nie przypadła mi do gustu jedynie postać Leony. Niestety jej zachowania były po...

💘"To mi­łość spra­wia, że je­ste­śmy ludź­mi. To dzię­ki niej warto żyć. Mi­łość jest bez­wa­run­ko­wa".
W życiu nie możemy być niczego na sto procent pewni. Czasami nasza zaplanowana z góry przyszłość, która wydawała się wręcz oczywista, potrafi zmienić się jak w kalejdoskopie, o czym doskonale przekonał się niegdyś Fabiano Scuderi...
Chłopak od najmłodszych lat był...

Myślałam że złączeni byli fenomenalni ale camorra bije wszystko na głowę!

Historia świetna. Nawet nie wiem co mam pisać bo ta książka była tak dobra że to trzeba przeczytać.
Ciekawe rozwinięcie historii Fabiego. Mały wrażliwy chłopiec który zmienił się w brutalnego, pełnego złości mężczyznę.
Bardzo podobało mi się stopniowe rozwijanie relacji miedzi nim a Leoną. Pomimo tego że Fabiano się nią interesował nie stał się zaraz zakochanym...

I mamy kolejnego Egzekutora choć kto przeczytał serie złączonych to zna go doskonale. Jego losy w rodzinie z którą nie łączą go więzy krwi lecz dosłownie krew (wspólna walka i chęć przeżycia). Oprócz historii miłości jest też historią w której po raz kolejny mafioso jest dobry tylko dla tej jednej. Trochę nadszarpniecie swojej pozycji i zaufania swojego capo. nie...

1 470
  • 2021