Darsky. Po czyjej jesteś stronie?

Marcin Rudnicki Wydawnictwo: Storyside kryminał, sensacja, thriller
Storyside
kryminał, sensacja, thriller

Na półkach: , , , , , , ,

Brytyjski agent o polskich korzeniach z tajną misją na terenie okupowanej Polski. To że wychodzi cało z każdej opresji, to akurat dość normalne dla tego typu powieści, ale drażniło mnie to w jak łatwy sposób przemieszczał się pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Zupełnie jakby można było swobodnie sobie latać nad zajętymi przez Niemców terenami. Było jeszcze kilka mało...

• Historia
  • Polityka
  • II Rzeczpospolita
  • II wojna światowa
  • Audiobook
  • Kryminał/Thriller
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Darsky. Po czyjej jesteś stronie?