ROZWIŃ ZWIŃ

Wysoko wrażliwi rodzice

Okładka książki Wysoko wrażliwi rodzice
Elaine N. Aron Wydawnictwo: Feeria poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Feeria
2020-10-14
2020-10-14

więcej Więcej

"Wysoko wrażliwi rodzice" Elaine N. Aron to już kolejna książka tej autorki, która pomogła mi zrozumieć siebie. Tym razem jako matkę, która ma prawo czuć się przeciążona bodźcami, zestresowana, rozdrażniona i wyczerpana. I nie jest przez to złą matką. Taką ma po prostu naturę.

Bo głębiej przetwarzam wszystkie sygnały i więcej myślę. Bo empatia i dostrojenie do uczuć dzieci...

Książka omawia ważny temat. Nie jest nachalna i zbyt wyimaginowana. Niestety za dużo w niej powtórzeń i zbędnych wtrąceń, które spokojnie można by ominąć, tym samym skracając książkę.

Ta książka bardzo trafiła w moje potrzeby i bardzo mi pomogła zrozumieć i zaakceptować kwestie związane z moim nadwydajnym macierzyństwem. Nie nazwę już tych kwestii problemami, raczej odmiennościami, których wcześniej nie rozumiałam. Bardzo polecam wszystkim rodzicom, którzy czują się przytłoczeni swoimi ukochanymi dziećmi i nie rozumieją dlaczego.

Nie jest tak dobra jak "Wysoko wrażliwi", ale można tam znaleźć kilka wartościowych porad.

Już dawno nie przeczytałam tak dobrej książki! Jakby ktoś napisał ją o mnie. Dzięki niej zrozumiałam dlaczego często postępuje w taki a nie inny sposób. Polecam wszystkim wysoko wrażliwym rodzicom!

• Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • Istotniejsze
  • Guidebooks
  • Macierzyństwo
  • Może kiedyś

Dodaj cytat z książki Wysoko wrażliwi rodzice