Uwaga! Złość

Okładka książki Uwaga! Złość
Ewa Tyralik-Kulpa Wydawnictwo: Wydawnictwo Natuli Seria: seria rodzicielska poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
seria rodzicielska
Uwaga! Złość
Wydawnictwo Natuli
2020-12-01
2020-12-01
psychologia emocje wychowanie porozumienie bez przemocy złość

więcej Więcej

Świetna pozycja dla każdego, nie tylko rodzica. Tłumaczy skąd się bierze złość, jak wygląda, jak na nią reagować, jak sobie z nią radzić. Bardzo polecam.

Polecam serdecznie, bo złość to bardzo ważny temat. Nie tylko w relacji rodzic-dziecko. Dzięki tej książce rozumiałam dużo więcej na temat siebie, dlaczego niektóre małe rzeczy mnie tak złoszczą oraz jak mogę próbować sobie z nimi radzić.

“Złość sama w sobie nie jest emocją toksyczną czy szkodliwą, wręcz odwrotnie- jest niezwykle ważna. Trujące i niezdrowe może stać się natomiast to, co z nią robimy”.
Od dawna chciałam przeczytać “Uwaga! Złość”- czułam, że to taka książka, której właśnie potrzebuję, bo często jako rodzic się denerwuję i nie wiem co z tą złością zrobić. Każdemu z nas zależy by nasze dziecko...

58/180/2021
Ufffff… zaparłam się i dokończyłam, bo leżało napoczęte od połowy marca. Książka chyba jest dobra, ale nie dla mnie. Źle mi się czyta poradniki, mimo wielu prób. W teorii może i słusznie autorka prawi, ale wyćwiczyć to sobie w praktyce, jak się jest wścieklakiem… szkoda gadać. Ale ponieważ książeczka ma niecałe 200 stron, to przebrnęłam.

Na półkach: , , , ,

Zdarza się, że czujecie się bezradni wobec złości Waszego dziecka oraz własnej? Jeśli chcecie coś z tym zrobić to możliwe, że książka "Uwaga! Złość" pomoże Wam spojrzeć na tę kwestię inaczej. Bycie rodzicem nie jest łatwe, a każde mądre wsparcie w tym temacie jest na wagę złota. Wiedziałam, że na lekturze z serii rodzicielskiej @natuli_dziecisawazne na pewno się nie...

Książka genialna! Uzmysławia ile złości jest wszędzie dookoła nas i jak wiele innych emocji jest z nią związanych. Polecam nie tylko rodzicom!

Uwaga! Złość - Ewy Tyralik - Kulpy
Jestem zażenowana, ale od początku.
Na premierę czekałam zacierając ręce. Szczerze miałam ogromne nadzieję, że to będzie bardzo dobry poradnik i w końcu doczekam się rewelacyjnej wiedzy, która będzie można na spokojnie wykorzystać w życiu rodzicielskim.
Nic bardziej...

• 2021