Popiołem i cieniem

Wydawnictwo MG
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Aida Amer w swoich książkach zachwyca, bo snuje opowieść niczym Szeherezada i nie pozwala się czytelnikowi oderwać od napisanych przez nią słów. Zdecydowanie pisarka ma ten Gen Bajarza, darowany przez Muzy tylko nielicznym.
Pisałam w poprzednich recenzjach jej książek, że:
„W trakcie czytania każdej z jej książek wpadałam w swoistą „studnię czasu” z której nie chciałam...

• 🎩Klasyka/Piękna/Współczesna
  • Beletrystyka
  • Z historią w tle

Dodaj cytat z książki Popiołem i cieniem