Otchłań Grzechu

Wydawnictwo harde
Literatura polska thriller dziennikarze uprowadzenie Gdańsk
kryminał, sensacja, thriller
Literatura polska thriller dziennikarze uprowadzenie Gdańsk

Brutalny, wciagający od pierwszych stron kryminał śledczy. Napisana językiem, który bardzo szybko się czyta (jak zresztą we wszystkich książkach tego autora). Niekiedy miałam wrażenie, że niektóre wątki są nieco naciągane, jednakże nie uwłaczało to całości. Bardzo udany fabularny debiut Szostaka. Czekam na kolejną część:)

Książka, której fabuła dla mnie stoi brutalnością i dosadnością opisów. Postaci zlewały mi się, nie byłam w stanie ich rozróżnić. Zamysł na historię świetny, ale dla mnie to trochę niewykorzystany potencjał.

Czytając blurba byłem przekonany, że mam do czynienia z powieścią sensacyjno-kryminalną. Nic bardziej mylnego.
Tylko sam początek mógł na to wskazywać. Później autor poszedł w stronę erotyki, a właściwie niespecjalnie wyszukanego porno. Dalej zaczyna się faza niezbyt odkrywczych rozważań filozoficzno-psychologicznych nad determinizmem prowadzącym od patologii w...

Nie będę się zbędnie rozpisywać. Książka - RE WE LA CJA. Polecam gorąco

Historia zła w czystej postaci - tak jak napisano na okładce - opowieść o ludziach, którzy urodzili się, by czynić zło. Ciekawe, mroczne, brutalne - zbrodnie i seks opisane z reporterską szczegółowością. Nie polecam dla czytelników o słabszych nerwach!

Dyskusje

• Literatura "dorosła"