Widziadła. Świadectwa z zaświatów

Okładka książki Widziadła. Świadectwa z zaświatów
Janusz Szostak Wydawnictwo: Wydawnictwo harde reportaż
reportaż
Wydawnictwo harde
2021-02-23
2021-02-23
paranormalne szostak duchy widziadła reportaż zaświaty

Bardzo ciekawa książka. Przedstawione nawiedzone miejsca w polsce przeplatane wywiadami z różnymi osobami - jasnowidz,ksiądz, hipnotyzer.

Miło było przeczytać książkę, która zawiera historię, z miejsca, w którym się mieszka i jego okolic. Interesująca. Polecam przeczytać ponieważ zachęca do zgłębiania historii miejsc, które się odwiedza. Przeczytałam ją po śmierci autora, liczę, że ten Pan zaznał spokoju. A jedyną osobę jaką odwiedził to żona.

Sporo informacji z internetu niestety.Kilka spraw ciekawych.

Sporo informacji z internetu niestety.Kilka spraw ciekawych.

Książka „Widziadła. Świadectwa z zaświatów” Janusza Szostaka zabiera czytelnika w świat niewyjaśnionych bytów, zjaw, demonów, które zajmują różne miejsca w Polsce. Dodatkowo książka jest uzupełniona wywiadami z jasnowidzami, egzorcystami i innymi, którzy zajmują się danym tematem.
Nie należy mówić źle o zmarłych, od razu nie powinno się chować zmarłych, jeżeli nie znamy czegoś, nie róbmy tego.
To tylko niektóre ze stwierdzeń zawartych w książce.
Osoby, które interesują nie tą tematyką bedą usatysfakcjonowane.

Ten, kto szuka historii o duchach, będzie raczej usatysfakcjonowany, bo jest ich tutaj sporo. Zwykle te tytułowe widziadła wychodzą bezsprzecznie na pierwszy plan, a rzadziej gdzieś majaczą w tle sprawy kryminalnej. Co kilka rozdziałów czytelnik ma okazję dla niejakiej odmiany przeczytać krótki wywiad a to z egzorcystą, a to hipnoterapeutą, a to wreszcie z jasnowidzem Jackowskim, którego jest w książce więcej. Autor skupia się przede wszystkim na Mazowszu – do tego stopnia, że właściwie region ten mógłby być wymieniony w podtytule.

No nie urzekła mnie ta książka. Niektóre historie takie jakby niedokończone...

No nie urzekła mnie ta książka. Niektóre historie takie jakby niedokończone...

Niestety książka jest bardzo słaba. Większość tych historii jest od dawna w Internecie. Kupując ją nie myślałam, że będę czytać o nietoperzach latających po domu.

Sięgnęłam po tę książkę po usłyszeniu reklamy w radiu. Byłam przekonana, że zmrozi mi krew w żyłach, jednak tak się nie stało...
Czyta się szybko, niektóre historię są bardzo ciekawe i interesujące, dlatego też dałam 7 gwiazdek.

Tematyka niezbyt popularna , a szkoda bo bardzo ciekawa. Twórczość Pana Szostaka nie jest mi obca. Książkę czyta się raz-dwa. Historie w niej zawarte są bez zbędnego lania wody. Bez odchodzenia od tematu. Czuję niedosyt

Właściwie 5,5.
Rozdziały dzielą się na lepsze i gorsze a przepaść między nimi jest ogromna. Do gustu nie przypadły mi zwłaszcza te, mające formę wywiadu.

Właściwie 5,5.

Janusz Szostak Widziadła. Świadectwa z zaświatów Zobacz więcej