Nie krzycz

więcej Więcej

Żenada.

"Nie krzycz" ma dla mnie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o tę trylogię. Nie sądziłam, że ta książka może przebić mocny tom drugi, ale tak się stało. Machina psychozy, kolejnych kłamstw i agresji ruszyła z kopyta.
W "Nie krzycz" witamy bohaterów, z którymi mieliśmy styczność już wcześniej (w mniejszym lub większym stopniu). Mamy Michała, Anitę, Agatę i Ewę - to taka główna...

Pierwsza część trylogii prezentuje jak fałszywy obraz niektórzy (a może wszyscy?) z nas prezentują w social mediach. Udajemy szczęśliwych ludzi odnoszących sukces, gdy prawda może być zupełnie inna. Nikt nie ujawnia na światło publiczne tych najgorszych naszych stron, które tak dokładnie ukrywamy przed światem.

Druga część trylogii prezentuje jak media społecznościowe, a...

Zakończenie trylogii hejterskiej.

Losy bohaterów z poprzednich części łączą się.
Myślałam, że będzie lepsze zakończenie. Tym bardziej, że w 1 części też dużo się dowiadujemy, w drugiej akcja się rozkręca, a zakończenie no cóż... Autor znowu porusza problem dzisiejszego świata - hejt w internecie.

Pierwsza część podobała mi się najbardziej.

Tak popierdolone, że aż genialne!

Autor poleciał po bandzie. Lubię mocne i dosadne książki ale ta nie przypadła mi kompletnie do gustu. Małżeństwo które wyżywa się na sobie a ostatecznie nie potrafią inaczej egzystować i hejterka za pieniądze, która po całej akcji nie rezygnuje z zawodu. Jeszcze dwie historie niepotrzebnie łączą się na siłę razem. Co do stylu pisania nie mam zastrzeżeń i czytało się bardzo...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na początku troche odstraszyły mnie wulgaryzmy, nie lubie ich w powieściach. Sprawiają wrażenie jakby autor chciał mocno przyciągnąć uwagę, a na to lepiej zasłużyć ciekawą fabułą. Nie powiem, dość ciekawy wątek poruszony, jednak zakończenie mnie zaskoczyło. Co dziwne nie została wyjaśniona sprawa dlaczego tam była jedna ofiara -jaki był motyw. Szkoda.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

,,Nie ma znaczenia, czy obrażamy kogoś w sieci, czy w cztery oczy. Nienawiść jest wszędzie taka sama".

,,Nie krzycz" finał Trylogii Hejterskiej kontynuacja ,,Nie odpisuj" i ,,Nie patrz". Śledzimy losy Anity, która wcześniej pojawiała się epizodycznie oraz jest przyjaciółką dobrze znanej z poprzednich części psychoterapeutki Ewy. Anita szuka pracy i coraz bardziej pogrąża...

Noooo poniosło autora, oj poniosło :D
Jednak czyta się dobrze a i wciąga jak należy. Polecam!

Moss się rozkręca... Ostatni tom trylogii, to pozycja jeszcze lepsza od poprzednich.
Poruszane są tu tematy, o których coraz głośniej się mówi i przestają być tematami tabu. PRZEMOC - fizyczna jak i psychiczna. HEJT w internecie.
Pokręcona zażyłość Agaty i Michała. Ich stosunek do związku jest wstrząsający. Oprawca staje się katem. Jedno jest warte drugiego.
Powrót...

1 155