ROZWIŃ ZWIŃ

Poligraf
2020-08-13
2020-08-13

więcej Więcej

Polecam miłośnikom fantastyki :) Książka wciągnęła mnie bez reszty, pochłonęłam ją w kilka dni. Na pewno sięgnę po inne dzieła autorki.

Uniwersum jak wyjęte z jakiejś historycznej kroniki, pomimo tajemniczych zjawisk przyrodniczych. Ukazuje ludzi rządnych władzy, ale także w potrzebie, uciemiężonych, walczących o przetrwanie. Przekazuje uniwersalne wartości, jak braterstwo, potrzeba czynienia dobra i karanie zła.

Imponujące, solidne fantasy z wszystkimi wyznacznikami i głównymi cechami znamiennymi dla gatunku. Hipnotyzuje aż do samego epilogu, gdzieś w tle ukazuje przesądy i ich siłę sprawczą.

• Kwiecień 2021 R.

Dodaj cytat z książki Alter