Mój Blues

Okładka książki Mój Blues
Jacek KurekAndrzej Matysik Wydawnictwo: Wydawnictwo eSPe biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo eSPe
2020-06-15
2020-06-15
9788382010183
blues muzyka wywiad-rzeka andrzej matysik twój blues

Okładka książki Fabryka Silesia nr 3 (21) 2018 Zbigniew Kadłubek, Krzysztof Karwat, Jacek Kurek, Redakcja kwartalnika Fabryka Silesia, Tadeusz Sławek, Ingmar Villqist, Adam Zagajewski
Ocena 6,0
Fabryka Silesi... Zbigniew Kadłubek,&...
Okładka książki W kręgu Medei Jacek Kurek, Krzysztof Maliszewski
Ocena 0,0
W kręgu Medei Jacek Kurek, Krzysz...
Okładka książki Przyjaźń Jacek Kurek, Krzysztof Maliszewski
Ocena 0,0
Przyjaźń Jacek Kurek, Krzysz...

więcej Więcej

Bogato ilustrowana oraz ładnie wydana dłuższa i wnikliwa rozmowa z Andrzejem Matysikiem- ważną postacią (redakcja pisma "Twój Blues" i organizacja koncertów) muzyki bluesowej w Polsce. Książkę uzupełniają interesujące wypowiedzi osób, które miały zaszczyt poznać muzycznego pasjonata ze Śląska.
Dla fanów bluesa pozycja obowiązkowa. Nie rozczarują się też "Moim bluesem" te...

• Nośnik Książka tradycyjna
  • Format Papier