Pod słońcem Italii

Ondine CohaneFrances Mayes Wydawnictwo: Burda Media Polska literatura podróżnicza
Always Italy
Burda Media Polska
Włochy Italia podróże wakacje zwiedzanie styl życia
Always Italy
literatura podróżnicza
Włochy Italia podróże wakacje zwiedzanie styl życia

Książka pełna barw, zachęcająca aby odwiedzić tą część naszego świata. Z pysznym jedzeniem, wytwornymi odmianami wina i wyjątkową architekturą. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem książki w ten jesienny czas.

Kocham Włochy i bardzo za tym krajem tęsknię. Pod słońcem Italii czytałam w formie ebooka (bo tak głównie czytam) ale jest to książka, którą chcę mieć w formie papierowej.

To cudowna podróż przez całe Włochy ale nie oczekujcie przewodnika - ta książka takiej funkcji nie pełni. Ciekawe miejsca są tu zaledwie wspomniane (i pokazane na zdjęciach), autorka zaś skupia się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wielkim atutem tej książki są piękne zdjęcia i jakość wydania!

1949

• Italia