ROZWIŃ ZWIŃ

Gra w morderstwo

Okładka książki Gra w morderstwo
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Stephanie King (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Zagrajmy w grę

Link do recenzji

120 18 18

Po przeczytaniu "zmuszona by zabić" podchodziłam bardzo sceptycznie do drugiej części z tej serii, ale na szczęście pozytywnie się zaskoczyłam.
Uknuta przez autorkę intryga, wiele zagadek i pojawiające się kolejne pytania praktycznie z każdą stroną, sprawiają, że nie chcemy odkładać tej lektury na bok.
Nie jest to taki typowy kryminał, natomiast trzyma w lekkim napięciu i...

Jak dla mnie po prostu dobra. Bohaterowie jakoś nie wzbudzali we mnie większych emocji, ani tych dobrych, ani tych złych. Mnie nie powaliło na łopatki.

O wow!!! Aż nie wiem co napisać! Rewelacja. Naprawdę czytało się szybko i z zaciekawieniem całą książkę, ale to co działo się pod jej koniec i na sam koniec przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo polecam! Szok!

Bardzo dobrze napisany kryminał 😁👍. Zresztą jak zawsze u Abbott.

Świetna, po prostu świetna! Historia niezwykle ciekawa, jest przygotowanie do ślubu w bogatej rezydencji, jest paczka znajomych z partnerami, jest suspens, jest morderstwo. Mija rok i wszyscy wracają do rezydencji na swoistą "rocznicę". Ależ tam się dzieję, naprawdę polecam!

Uwielbiam Rachel Abbott za serię o Tomie Duglasie. Jej kryminały są wypełnione po brzegi intrygami. Tak też jest w książce "Gra w morderstwo". Mimo, że w którymś momencie widać wyraźnie kto jest mordercą, nie ujmuje to przyjemności czytania. Czyta się naprawdę szybko, chęć poznania wszystkich tajemnic sprawia, że trudno się od niej oderwać. Ta część serii o Stephanie King...

Po książki autorki sięgam bez zastanowienia, pióro Abbott zawsze trafiało w moje gusta. Podobnie było z tą książką bo pomysł na nią był bardzo dobry, natomiast zakończenie mogłoby być bardziej intrygujące. Książkowe śledztwo także oceniam jako przeciętne choć głównie dlatego, że stanowiło tylko ułamek historii. Jeśli chodzi o atuty to znajdziemy tu mnóstwo intryg, mroczny...

Książkę bardzo dobrze się czyta ale zakończenie jest niezrozumiałe i nie wiem czym się kierowała autorka ale mnie skutecznie zniechęciła do swojej twórczości.

Wciągająca.

Podobała mi się. Zdecydowanie w moim stylu: ciekawa intryga, interesujące postacie, brak zbędnych krwawych opisów, zaskakujące (choć mało prawdopodobne) zakończenie. Od początku wciągnęła mnie zarówno fabuła jak i klimat. Z pewnością wrócę do tej autorki.

• 2020
  • 2020