Była/żona

Data 1. wydania:
2020-07-09
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik

więcej Więcej

Męczyłam ją rok. Czytałam i odkładałam. Fabuła wlecze się aż do ostatnich rozdziałów, po czym następuje rozwiązanie zagadki. Nie jest zła. Ale dobrze, że już ją skończyłam.

Bardzo dobra książka. Autorka wspaniale obrazuje jak destrukcyjny wpływ na życie ma chora miłość, i jak trzymanie się przeszłości może zrujnować przyszłość. Trzyma w napięciu.

Niezbyt porywająca, miejscami irytująca.
Nie wiem co niektóre kobiety widzą w takich typkach jak ten mąż.
Zakończenie nie podobało mi się, zbyt naciągane.

Lubię zarówno dawać prezenty jak i otrzymywać - jak każdy z nas. Jak wiadomo najlepszy prezent to książka. Jeszcze jak trafiona to już w ogóle strzał w dziesiątkę. I tak też było z prezentem od mojej zaprzyjaźnionej blogerki Halinki. Halinka oprócz tego,że sporo czyta i pięknie pisze o książkach to jeszcze od czasu do czasu mi jakąś sprezentuje. Halinko dziękuję Ci z całego...

Nie wiem skąd takie wysokie oceny. Książka nie trzyma w napięciu, z thrillerem wspólne ma chyba tylko zakończenie. Słabo.

Treść ksiazki z życia wzięty .Druga żona zawsze będzie drugą ,szczególnie jak są dzieci i o tym właśnie jest ksiażka. Polecam

No cóż...książka nie zrobiła na mnie wielkiego wow. Nie wiem co ktoś miał na myśli pisząc, że książka trzyma w napięciu. Treść poświęcona jest przepychanką dwóch żon OT co. Dla mnie mocno średnia.

Straszliwie wkurzająca jest ta książka!
Zapowiadało się ciekawie i emocjonująco. Ale z każdą kolejną stroną było coraz gorzej. Obie główne bohaterki zachowaywały się jak... Sama nie wiem, zaślepione miłością glupiutkie nastolatki? Chociaż to raczej nie jest dobre określenie. Kompletnie nie rozumiem ich postępowania. Walczą o mężczyznę, który jest tego nie wart, głównie dla...

Nie miałam pojęcia, w co się pakuje.
Druga żona.
Ta następna.
Naiwnie liczyłam na coś lepszego. Wystarczy jednak, że Louise strzeli palcami, a on do niej biegnie. Równie dobrze mogłoby mnie nie być. Kiedyś wierzyłam, że jeśli poczekam, Louise zajmie się swoim życiem i Andrew będzie tylko mój.
Nie pojmowałam, że nie tylko Louise tkwi w przeszłości. On równie - i nie potrafi...

Ojejej... a cóż to się tu zadziało? Tak wysoka ocena? Czyta się szybko, ale to nie wszystko, co powinno w książce czytelnika ująć. Dla mnie była to nieustanna szarpanina o mężczyznę, który nawet nie był tego wart. Podkopywanie, intrygowanie, mniejsze i większe świństewka. Plus mało zrozumiałe reakcje rodziny.
Z braku innych ciekawszych lektur może być.

• 2021
  • 2020