Antologia Opowiadań Elgacon Tom VI

Okładka książki Antologia Opowiadań Elgacon Tom VI Łukasz Borowiecki, Katarzyna Hajok, Wojciech Kowalski, Dominik Letner, Damian Nowak, Dominika Tarczoń
Okładka książki Antologia Opowiadań Elgacon Tom VI
Łukasz BorowieckiKatarzyna Hajok Wydawnictwo: Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai fantasy, science fiction
Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai
2019-10-30
2019-10-30
elgacon fantastyka antologia Płock

Okładka książki KAFEL: antologia 2014 Tomasz Adamowski, Paulina Babiuch, Tadeusz Charmuszko, Marek Chojnicki, Tadeusz Dejnecki, Elżbieta Galoch, Jan Gubisz, Ewa Hansel, Krzysztof Jezierski, Bożena Kaczorowska, Eliza Karczewska-Kozłowska, Iwona Kościelniak, Zygmunt Królak, Kamil Kwieciński, Justyna Majdańska, Andrzej Monastyrski, Zbigniew Mysłowiecki, Damian Nowak, Marek Pijanowski, Jakub Polański, Jan Rozwadowski, Katarzyna Sawczuk, Bartłomiej Siwiec, Małgorzata Sucharska, Krzysztof Szatkowski, Marcin Sztelak, Katarzyna Tomczyk, Patryk Tyburek, Zuzanna Wicha, January Witkowski, Zbigniew Witosławski, Piotr Zemanek, Andrzej Ziobrowski
KAFEL: antolog... Tomasz Adamowski, P...