Epic

Okładka książki Epic
Sarina BowenElle Kennedy Wydawnictwo: Tuxbury Publishing LLC Cykl: Him (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
9781950155040
LGBT hokej love romance

Okładka książki Him Sarina Bowen, Elle Kennedy
Ocena 7,9
Him Sarina Bowen, Elle ...

Słodkie i zabawne maleństwo opowiadające o zawodowym rozdrożu, na którym staje Jamie. Co jest w życiu ważne? Co jesteśmy gotowi poświęcić? I czym jest sukces?
Świetne domknięcie serii, chociaż gdyby powstały kolejne części, to też bym je przyjęła z otwartym sercem. 😘

Uwielbiam tych facetów. Miło było choć na chwilę do nich wrócić. 🙂

Uwielbiam tych facetów. Miło było choć na chwilę do nich wrócić. 🙂

Na półkach: , , , , ,

Świetne!!! Jak mnie ich brakuje!

Świetne!!! Jak mnie ich brakuje!

Dodaj cytat z książki Epic