Pod górę. Trening dla biegaczy i skiturowców

Okładka książki Pod górę. Trening dla biegaczy i skiturowców
Steve HouseScott Johnston Wydawnictwo: Galaktyka sport
sport
Galaktyka
2020-09-30
2020-09-30
Piotr Pazdej
sport poradniki góry

Okładka książki Training for the Uphill Athlete: A Manual for Mountain Runners and Ski Mountaineers Steve House, Scott Johnston, Kilian Jornet Burgada
Ocena 8,0
Training for t... Steve House, Scott ...

więcej Więcej

Kompendium wiedzy nt. budowania wytrzymałości. Dla mnie jako sportowca amatora pozycja, która w końcu w jednym miejscu strukturyzuje gromadzoną w różnych źródłach wiedzę na temat efektywnego budowania formy z ukierunkowaniem na biegi długodystansowe. Czas na ustrukturyzowaną praktykę, po której mam nadzieję zdania na temat książki nie zmienię ;)

Wspaniała, polecam wszystkim którzy chcieliby lepiej biegać w górach, będę do niej wracał regularnie.

• Sport
  • Papier
  • Posiadam - literatura górska
  • Bieganie
  • Góry
  • -- DOC: POR: Bieganie

Dodaj cytat z książki Pod górę. Trening dla biegaczy i skiturowców