Pacjentka

Alex Michaelides Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna kryminał, sensacja, thriller
Silent Patient
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
thriller psychologiczny audiobook
Inne

Opinie [1 699]

Dobra, ciekawa. Warta uwagi, zaskakująca.

Takie czytadło na jeden wieczór. Książce bliżej do dramatu obyczajowego, niż do thrillera. Poprawna.

Na tę okazję Theo Faber, psychoterapeuta sądowy, czekał od lat. Nareszcie otrzymał upragnioną posadę w The Grove, szpitalu psychiatrycznym o podwyższonym rygorze. Nie skusiła go jednak perspektywa podwyżki czy prestiż, lecz możliwość pracy z Alicią Berenson.Jej historia kilka lat wcześniej zelektryzowała Wielką Brytanię. Piękna malarka, żona znanego fotografa, która strzela...

Naprawdę bardzo dobra książka, zaskakujące zakończenie.
I takie książki lubię.

Bardzo dobry thriller psychologiczny

Szczęśliwe małżeńtwo , mordestwo i terapeuta , który pomaga z całych sił. To wszystko czyta sie w napięciu i wyczekiwaniu kto i kiedy zabił, a kobieta milczy. Zakończenie zaskakuje i o to chodzi w książce. Nic dodac nic ująć.Polecam

Kobieta która milczy od zamordowania swojego męża. Psychoterapeuta który chce jej pomoc za wszelka cenę. Co z tego wyniknie?
Książka pełna napięcia, czyta się z zapartym tchem nie mogąc doczekać się finału historii. Polecam serdecznie!

Książka bardzo wciąga. Taki thriller psychologiczny. Przyciąga myśli po zakończeniu, co dla mnie oznacza, że jest to dobra książka. Jedynie zakończenie mnie rozczarowało, ale starając się spojrzeć z boku i bez emocji, to było to właściwe zakończenie. Bez niego ksiązka byłaby po prostu miałka.

Uwaga!!!! Pomimo, że książka powoli zachęca nas do poznania dalszej fabuły to naprawdę warto. Samo zakończenie może zaskoczyć nawet najbardziej wybrednego czytelnika.

Nigdy w życiu nie byłam tak zszokowana zakończeniem

12 890
    6 020