Toksyczna miłość

Okładka książki Toksyczna miłość K. A. Zysk
Okładka książki Toksyczna miłość
K. A. Zysk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-09-12
2020-09-12

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...

Brutalna, pełna wrażeń i ze szczęśliwym zakończeniem tak mogę ocenić tę pozycję. Chodź gdy przeczytałam pierwszy rozdział myślałam że nie dam rady czytać tej książki. Autorka od razu rzuciła czytelnika na głęboką wodę opisując brutalny seks głównej bohaterki. W książce występują dobry i zły glina jak to się mówi, ten zły jest brulany wobec swojej partnerki, wyładowuje na niej swoją agresję oraz zaspokajanie potrzeb seksualnych, które nie są zbyt przyjemne. Pojawia się dobry glina, który jak rycerz na białym koniu chce uratować dziewczynę. Wszystko idzie jak po maśle,az nagle boom zły glina znów się pojawia i po raz kolejny robi krzywdę głównej bohaterce,a dobry glina ją ratuje. Happy end jest odnajdziecie w tej książce jak przejdzie przez trudne rozdziały. Książka naprawdę wciąga i daje do myślenia. Jedynie co mi się nie podobało to to że bohaterka się dobremu glinie pozwalała w scenach erotycznych robić to co robił jej zły glina,a przecież uciekła od tego potwora by zaznać spokoju i wyciszenia. Ogólnie pozycję oceniam na 8 gwiazdek i polecam dla czytelników o mocnych nerwach.

Książki bywają różne, jednak ich głównym zadaniem jest edukacja oraz wynoszenie wniosków na przyszłość. Książka, o, której chciałabym Wam opowiedzieć na wskroś mną wstrząsnęła i prawdopodobnie nigdy jej nie zapomnę. Dzisiaj przychodzę do Was z książką, która jest dla osób o mocnych nerwach. K.A. Zysk to autorka wydająca powieści pod pseudonimem. Tym razem przenosi nas do Anglii, w której marzenie o nowym, szczęśliwym życiu przemienia się w istny koszmar. Co ciekawe, pomimo poruszania trudnego tematu, ta powieść unosi nas. Język sprawia, że przez tę książkę płyniemy i jesteśmy ciekawi, co wydarzy się dalej.

Autor: K.A. Zysk

Tytuł: „Toksyczna miłość”

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Data wydania: 2020-09-12

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 290

W książce poznajemy Klarę, młodą kobietę, które zamierza zacząć swoje życie od nowa. Wyjeżdża do Anglii i osiada w Leeds. Tam też poznaje przystojnego policjanta, który szybko kradnie jej serce. Dziewczyna zakochuje się w nim i postanawia spróbować wspólnego życia. Niestety nie wie, że John, jej wybranek jest nie tylko policjantem, ale i psychopatą. Za zamkniętymi drzwiami nowego domu jej życie zamienia się w piekło. Klara staje się ofiarą, lalką w rękach kata. Mężczyzna torturuje ją, bije, znęca się psychicznie i gwałci. Próbuje na niej różne zabawki do BDSM i sprawia, że dziewczyna cierpi. Nigdy nie wie, co ją spotka i obawia się, że zginie w tym piekle, które sama sobie wybrała.

Gdy jej życie wygląda już bardzo nieciekawie, na horyzoncie pojawia Sawyer. Kobieta nie wierzy w księcia na białym koniu, który stara się wyrwać innych z opresji. A jednak mężczyzna chwyta się wszystkiego, byleby uwolnić kobietę i wyciągnąć ją z tego piekła. Czy to mu się uda? W jaki sposób w ogóle orientuje się, że Klara jest ofiarą? I jak wielką cenę przyjdzie mu zapłacić za to, że pokrzyżuje szyki psychopacie…?

Propozycja od Wydawnictwa WasPos porusza bardzo ważny temat. Niestety, prawda jest taka, że ta historia mogłaby wydarzyć się naprawdę. Emigracja w poszukiwaniu lepszego życia nie jest niczym nadzwyczajnym. Nie wiemy też, czy ludzie, których poznajemy faktycznie są tymi, za których się podają. Niejedna kobieta mogła stać się ofiarą mężczyzny, który sprawiał dobre wrażenie. W końcu policjant kojarzy się z bezpieczeństwem, prawda?

W tej powieści warto zwrócić uwagę na język. Pomimo brutalności fabuły przez tę książkę się leci. Jest ciekawa, wciągająca i sprawia, że zastanawiamy się, co wydarzy się dalej. Niektóre sceny są na tyle nieprzyjemne, że niektórych czytelników mogą odrażać, zmuszać do chwilowego przerwania lektury. Jednak mimo wszystko polecam ją. To bardzo dobra książka, którą warto przeczytać.

* Za możliwość przeczytanie książki dziękuję autorce K.A. Zysk oraz Wydawnictwu WasPos

Rozpoczęłam przygodę z tą książką z dużym dystansem. W trakcie czytania przechodziły prze zemnie różne emocje ale na koniec z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie jest to najgorsza opowieść. Dużo dramatu, trochę uczucia i jeszcze trochę naiwności ale ok. Polecam.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Toksyczna miłość
Autor: K.A.Zysk
Wydawnictwo: WasPos

Książka, którą już bardzo dawno chciałam przeczytać. Czytałam wiele opinii, od negatywnych po pozytywne ale ja lubię sama się przekonać co w trawie piszczy. A że aktualnie siedzę sobie wraz z córką na izolacji domowej to mamy sporo czasu na zabawę i czytanie.

Ta historia jest dla osób o mocnych i stalowych nerwach. Bardzo brutalne sceny przemocy fizycznej, psychicznej oraz sexu wobec kobiety.

Poznajemy Klarę, która wyjechała z Polski do Anglii aby zyskać nowe i lepsze życie. Niestety poznaje mężczyznę, który obraca jej życie w istne piekło. John jest policjantem i psychopatą. Dziewczyna wpada w sidła Johna i niestety nie ma jak uciec. Mężczyzna zrobił sobie z niej swoją osobistą zabawkę seksualną. Zawsze jak miał gorsze dni wyżywał się na niej, bił, gwałcił i testował na niej zabawki BDSM. Kobieta żyła w ciągłym strachu aż do momentu jak na horyzoncie pojawił się Sawyer.

Czy mężczyzna uratuje Klarę ?

Muszę powiedzieć, że pomimo brutalności, która była opisana książka bardzo mi się podobała. Historia jest bardzo realistyczna, bo mogło to spotkać każdą kobietę. Autorka ma bardzo dobry styl pisania. Książkę pochłonęłam jednej nocy. Nie mogłam się oderwać. Sceny bicia, gwałtu i znęcania się były tak realistyczne, że czasami musiałam zrobić chwilę przerwy bo było to bardzo drastyczne. Ale autorka pokazała nam w książce perspektywę Klary, Sawyera i Johna. Podziwiam autorkę za odwagę bo to bardzo trudny temat przemocy nie jest łatwy. Ale uważam, że poradziła sobie świetnie.

Serdecznie polecam sięgnąć po ten tytuł.

@k.a.zyskautorka
@waspos

#recwnzja #kazysk #waspos #toksycznamiłość #czytamlegalnie #przemocfizyczna #przemocpsychiczna #gwałt #bdsm #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Toksyczna miłość
Autor: K.A.Zysk
Wydawnictwo: WasPos

Ta historia jest dla osób o mocnych i...

Tytuł: Toksyczna Miłość
Autor: K. A. Zysk
Ilość stron: 290

W książce poznajemy Klarę Wysocką, która wyjechała z Polski do Anglii w celu zyskania nowego, lepszego życia. Tam dziewczyna poznaje przystojnego policjanta Johna w którym się ślepo zakochuje. Wszytko wydaje się być idealnie dopóki mężczyzna nie pokazuje swojego demonicznego oblicza. Klara przechodzi przez piekło z którego nie ma jak wyrwać. Z rąk oprawcy pomaga jej się wyrwać Swayer, kolega z pracy Johna. Ze zmienionymi tożsamościami uciekają do kilku miejsc, aż dostają się do Norwegii. Tam Klara i Swayer zaczynają tworzyć w miarę normalne życie. Lecz John po pewnym czasie ich odnajduje i na nowo krzywdzi Klarę. Czy uda mu się całkowicie zniszczyć dziewczynę? Czy uczucie które się zrodziło między Klarą i Swayerem przetrwa takie cierpienie ? Zachęcam, przeczytajcie sami.
W książce bardzo dużo się dzieje, czyta się ją bardzo szybko ponieważ jest bardzo ciekawie napisana. Ta historia jest pełna bólu oraz cierpienia.
Zdecydowanie polecam 😊📖
Moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, bardzo udane ❤️📖

Tytuł: Toksyczna Miłość
Autor: K. A. Zysk
Ilość stron: 290

Pomysł na książkę dobry ale styl autorki to porażka.

Pomysł na książkę dobry ale styl autorki to porażka.

Muszę się przyznać, że to pierwsza książka w moim życiu, która musiałam odłożyć w trakcie czytania, żeby się trochę oswoić z fabułą i przetworzyć informacje.

Autorka na początku ostrzega, żeby się nie zrażać. I słusznie. Wcale nie miałam zamiaru nie kończyć ale byłam wstrząśnięta tym, jak bohaterka jest traktowana przez swojego oprawcę.

Jak już zadziała wyobraźnia to nie jest łatwo. Przeżywałam katorgi razem z Klarą.

Oczywiście książka podobała mi się i to bardzo. Wątek kryminalny na duży plus. Strona po stronie wyczekiwałam samych dobrych informacji o Klarze, które nie nadchodziły.

#toksycznamiłość to książka o Klarze, dziewczynie, która wyjechała do Anglii. Tam poznała Johna. Policjanta, który stał się jej oprawcą. Zabrał paszport, zamknął w domu, szantażował, bił, gwałcił, torturował.
Znęcał się psychicznie i fizycznie, tortury jakie fundował Klarze nie mieściły się w mojej głowie. Bil, chłostał, kopał do nieprzytomności, wyrywał włosy, wszystko co najgorsze.

Na szczęście znajduje się wybawiciel. To kolega Johna z pracy. Policjant, który postanawia uratować Klarę. Tylko czy mu się uda? Czy John pozwoli im odejść? Czy prędzej ich zabije ? On jest nieobliczalny. To psychopata, który dąży do celu po trupach.

Polecam 🥰 Trzyma w napięciu do samego końca.

Jak już zadziała wyobraźnia to nie...

Książka dość mocna i nieprzewidywalna, czyta się bardzo szybko. Świetna historia.

Bardzo mocna i dosadna pozycja. Nie trafiła w moje gusta, ale jak najbardziej oceniam ja wysoko.

Bardzo mocna i brutalna historia z wachlarzem różnych emocji. Polecam.

Bardzo mocna i brutalna historia z wachlarzem różnych emocji. Polecam.

• Erotyk
  • Romans