Toksyczna miłość

Okładka książki Toksyczna miłość
K. A. Zysk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-09-12
2020-09-12

Bardzo mocna i dosadna pozycja. Nie trafiła w moje gusta, ale jak najbardziej oceniam ja wysoko.

Książka dość mocna i nieprzewidywalna, czyta się bardzo szybko. Świetna historia.

Muszę się przyznać, że to pierwsza książka w moim życiu, która musiałam odłożyć w trakcie czytania, żeby się trochę oswoić z fabułą i przetworzyć informacje.

Autorka na początku ostrzega, żeby się nie zrażać. I słusznie. Wcale nie miałam zamiaru nie kończyć ale byłam wstrząśnięta tym, jak bohaterka jest traktowana przez swojego oprawcę.

Jak już zadziała wyobraźnia to nie jest łatwo. Przeżywałam katorgi razem z Klarą.

Oczywiście książka podobała mi się i to bardzo. Wątek kryminalny na duży plus. Strona po stronie wyczekiwałam samych dobrych informacji o Klarze, które nie nadchodziły.

#toksycznamiłość to książka o Klarze, dziewczynie, która wyjechała do Anglii. Tam poznała Johna. Policjanta, który stał się jej oprawcą. Zabrał paszport, zamknął w domu, szantażował, bił, gwałcił, torturował.
Znęcał się psychicznie i fizycznie, tortury jakie fundował Klarze nie mieściły się w mojej głowie. Bil, chłostał, kopał do nieprzytomności, wyrywał włosy, wszystko co najgorsze.

Na szczęście znajduje się wybawiciel. To kolega Johna z pracy. Policjant, który postanawia uratować Klarę. Tylko czy mu się uda? Czy John pozwoli im odejść? Czy prędzej ich zabije ? On jest nieobliczalny. To psychopata, który dąży do celu po trupach.

Polecam 🥰 Trzyma w napięciu do samego końca.

Jak już zadziała wyobraźnia to nie...

Pomysł na książkę dobry ale styl autorki to porażka.

Pomysł na książkę dobry ale styl autorki to porażka.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Toksyczna miłość
Autor: K.A.Zysk
Wydawnictwo: WasPos

Książka, którą już bardzo dawno chciałam przeczytać. Czytałam wiele opinii, od negatywnych po pozytywne ale ja lubię sama się przekonać co w trawie piszczy. A że aktualnie siedzę sobie wraz z córką na izolacji domowej to mamy sporo czasu na zabawę i czytanie.

Ta historia jest dla osób o mocnych i stalowych nerwach. Bardzo brutalne sceny przemocy fizycznej, psychicznej oraz sexu wobec kobiety.

Poznajemy Klarę, która wyjechała z Polski do Anglii aby zyskać nowe i lepsze życie. Niestety poznaje mężczyznę, który obraca jej życie w istne piekło. John jest policjantem i psychopatą. Dziewczyna wpada w sidła Johna i niestety nie ma jak uciec. Mężczyzna zrobił sobie z niej swoją osobistą zabawkę seksualną. Zawsze jak miał gorsze dni wyżywał się na niej, bił, gwałcił i testował na niej zabawki BDSM. Kobieta żyła w ciągłym strachu aż do momentu jak na horyzoncie pojawił się Sawyer.

Czy mężczyzna uratuje Klarę ?

Muszę powiedzieć, że pomimo brutalności, która była opisana książka bardzo mi się podobała. Historia jest bardzo realistyczna, bo mogło to spotkać każdą kobietę. Autorka ma bardzo dobry styl pisania. Książkę pochłonęłam jednej nocy. Nie mogłam się oderwać. Sceny bicia, gwałtu i znęcania się były tak realistyczne, że czasami musiałam zrobić chwilę przerwy bo było to bardzo drastyczne. Ale autorka pokazała nam w książce perspektywę Klary, Sawyera i Johna. Podziwiam autorkę za odwagę bo to bardzo trudny temat przemocy nie jest łatwy. Ale uważam, że poradziła sobie świetnie.

Serdecznie polecam sięgnąć po ten tytuł.

@k.a.zyskautorka
@waspos

#recwnzja #kazysk #waspos #toksycznamiłość #czytamlegalnie #przemocfizyczna #przemocpsychiczna #gwałt #bdsm #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Toksyczna miłość
Autor: K.A.Zysk
Wydawnictwo: WasPos

Ta historia jest dla osób o mocnych i...

Tytuł: Toksyczna Miłość
Autor: K. A. Zysk
Ilość stron: 290

W książce poznajemy Klarę Wysocką, która wyjechała z Polski do Anglii w celu zyskania nowego, lepszego życia. Tam dziewczyna poznaje przystojnego policjanta Johna w którym się ślepo zakochuje. Wszytko wydaje się być idealnie dopóki mężczyzna nie pokazuje swojego demonicznego oblicza. Klara przechodzi przez piekło z którego nie ma jak wyrwać. Z rąk oprawcy pomaga jej się wyrwać Swayer, kolega z pracy Johna. Ze zmienionymi tożsamościami uciekają do kilku miejsc, aż dostają się do Norwegii. Tam Klara i Swayer zaczynają tworzyć w miarę normalne życie. Lecz John po pewnym czasie ich odnajduje i na nowo krzywdzi Klarę. Czy uda mu się całkowicie zniszczyć dziewczynę? Czy uczucie które się zrodziło między Klarą i Swayerem przetrwa takie cierpienie ? Zachęcam, przeczytajcie sami.
W książce bardzo dużo się dzieje, czyta się ją bardzo szybko ponieważ jest bardzo ciekawie napisana. Ta historia jest pełna bólu oraz cierpienia.
Zdecydowanie polecam 😊📖
Moje pierwsze spotkanie z piórem autorki, bardzo udane ❤️📖

Tytuł: Toksyczna Miłość
Autor: K. A. Zysk
Ilość stron: 290

Rozpoczęłam przygodę z tą książką z dużym dystansem. W trakcie czytania przechodziły prze zemnie różne emocje ale na koniec z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie jest to najgorsza opowieść. Dużo dramatu, trochę uczucia i jeszcze trochę naiwności ale ok. Polecam.

Nie wiem, nawet jak rozpisać to, co czuję po przeczytaniu tej książki. Opis historii bardzo obiecujący, ale w rzeczywistości…wg mnie katastrofa.
Nie potrafię zrozumieć zachowania głównej bohaterki. Stereotypowo kobieta, która doświadczyła w swoim życiu tyle zła i cierpienia, nie jest w stanie zaufać drugiej osobie, a przynajmniej nie tak szybko. Nie wspominając już o zakochaniu. W książce tej, mamy jednak ukazane w, jak nielogiczny sposób zachowuje się Klara. Niepojętym jest dla mnie to jak szybko oddała się przyjemnościom fizycznym, gdzie zdawać by się mogło, że jej ciało jeszcze się nie zagoiło po okropieństwach, które zafundował jej John. Przecież to absurd.
O Sawyerze wiemy tak mało, że chce się krzyczeć. Jego zdawkowy opis zupełnie mi nie odpowiadał, biorąc pod uwagę fakt, że podjął się ratunku niewiasty w potrzebie.
Jakim cudem John oskarżył uciekinierów o morderstwo? Jakie, czyje? Czy to faktycznie takie proste? I jak On dał radę znaleźć Andersa??
Nic tu się kupy nie trzyma. Jestem bardzo rozczarowana. Książkę ratuje jedynie to, że czyta się ją szybko ze względu na krótkie rozdziały i prosty język. Nic więcej dobrego nie mogę wykrzesać. Nie lubię pisać negatywnie o książkach, ale z drugiej strony patrząc powinny one wywoływać emocje – w tym przypadku, u mnie, te złe.

2085

Miałam spore oczekiwania odnośnie tej książki. Długo na nią czekałam. Mimo że autorka porusza bardzo istotną kwestię (przemoc wobec kobiet) i pomysł na historię wydawał się interesujący, to według mojej oceny autorka całkowicie zmarnowała potencjał na dobrą książkę. Koszmarny styl wypowiedzi. Naprawdę żaden polonista nie mógł się nad tym pochylić? Bohaterowie, a szczególnie K. mało wiarygodni. Może książka zyskałaby na autentyczności, gdyby autorka skonsultowała się ze specjalistą, który pomaga maltretowanym kobietom wyjść z traumy. Osobiście zupełnie inaczej wyobrażałam sobie psychikę i zachowanie kobiety maltretowanej fizycznie i psychicznie przez prawie trzy lata. S. też się nie popisał swoim zachowaniem i doświadczeniem zdobytym podczas pracy w policji. Miałam okazję przeczytać kilka książek bazujących na tej tematyce, które gwarantowały prawdziwy rollercoaster emocji i stwierdzam, że Toksyczna miłość (swoją drogą zupełnie nietrafiony tytuł) jest po prostu bardzo słaba i nijaka.

Cześć książkoholicy 🎶❣️

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją książki, która bardzo długo czekała na swoją kolej. Cały czas ją odkładałam z obawy, że będę się z nią męczyć. Trafiłam na opinie, że niestety nie przypadła ona do gustu. Jak już w końcu się za nią wzięłam to gdzieś tam w głowie była świadomość, że może być słabo, ale wiecie co Wam powiem? Warto sięgać po książkę aby wyrobić swoją opinię gdyż mnie ta książka bardzo pozytywnie zaskoczyła. Autorka przybliża nam ogromny problem, który mógłby spotkać każda z nas. Przemoc domowa, znęcanie się zarówno psychiczne jak i fizyczne przez partnera. Zarażona kobieta, która chciałaby się uwolnić, ale nie widać światełka w tunelu jej piekła.
Autorka bardzo fajnie przybliżyła nam ten problem. Styl pisania też bardzo mi się spodobał więc ja jak najbardziej polecam. Na pewno sięgnę po inne książki autorki.

Cześć książkoholicy 🎶❣️

K. A. Zysk Toksyczna miłość Zobacz więcej