Pole girl. Prywatny taniec

Okładka książki Pole girl. Prywatny taniec Kinga Litkowiec
Okładka książki Pole girl. Prywatny taniec
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-09-29
2020-09-29

Mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej książki. Nie mam jednak porównania do żadnej książki z gatunku erotyków. Wyczułam jednak podobieństwo do fabuły filmu "50 twarzy Greya".
Czyta się ją przyjemnie i dość szybko. Język jest lekki, co by nie powiedzieć dość banalny. Zakończenie było według mnie zbyt oczywiste i cukierkowe, patrząc przez pryzmat poprzednich wydarzeń w książce.

Historia o Nicole Read, dziewczynie, która ma za szefa tyrana, a jej problemy rodzinne nie pomagają jej w osiągnięciu spokoju ducha. Ucieka ona od codziennych rozterek do samotnych treningów pole dance. Któregoś razu obserwuje ją nieznajomy mężczyzna, Damon Black, i postanawia, że dziewczyna dla niego zatańczy, a potem będzie jego. Z początku dziewczyna obawia się go i tego co może zrobić, ale z czasem nieświadomie uzależnia się od jego obecności, a końcowo zakochuje się w nim. Damon wprowadza ją w swój świat pełen tajemnic i ostrego seksu, który lubi. Ostatecznie zmienia się dla dziewczyny o 180 stopni.

Recenzja książki "Pole Girl Prywatny Taniec" autorstwa Kingi Litkowiec

"Pole Girl Prywatny Taniec" to powieść, która wciąga czytelnika w świat niezwykłych doświadczeń głównej bohaterki, odkrywając wrażliwość i siłę kobiecej natury. Kinga Litkowiec zaprasza nas do świata tańca na rurze, który staje się metaforą dla głębszych poszukiwań tożsamości i wolności.

Główną postacią jest Nina, młoda kobieta z pasją do tańca na rurze, która stawia czoła wyzwaniom życia codziennego, walczy ze stereotypami społecznymi i poszukuje akceptacji. Autorka przedstawia jej historię w sposób niezwykle autentyczny i wnikliwy, ukazując zarówno jej wewnętrzne zmagania, jak i zewnętrzne przeciwności.

Litkowiec wnikliwie eksploruje temat świata night clubów, w którym prowadzi swoje życie bohaterka. Nie stroni od trudnych tematów, takich jak seksualność, przemoc czy uprzedzenia społeczne, ale robi to w sposób delikatny i subtelny, pozwalając czytelnikowi zrozumieć złożoność sytuacji, w jakiej znajduje się Nina.

Jedną z najmocniejszych stron tej powieści jest niezwykła siła charakteru głównej bohaterki. Nina nie poddaje się trudnościom, dąży do realizacji swoich marzeń i odkrywania swojego własnego potencjału, nawet w obliczu wszelkich przeciwności. To inspirujący portret kobiety, która odważnie stawia czoła życiowym wyzwaniom.

Styl pisarski Litkowiec jest płynny i pełen emocji, co sprawia, że książka czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Autorka doskonale balansuje między momentami humorystycznymi a głębszymi refleksjami, tworząc pełnokrwistą opowieść, która porusza i angażuje czytelnika od pierwszej do ostatniej strony.

"Pole Girl Prywatny Taniec" to nie tylko opowieść o tańcu na rurze, ale także o odwadze, determinacji i odnalezieniu własnej drogi w życiu. To lektura, która porusza i inspiruje, zachęcając do refleksji nad własnymi marzeniami i wyzwaniami. Gorąco polecam tę książkę wszystkim poszukującym inspiracji i emocjonującej lektury.

Recenzja książki "Pole Girl Prywatny Taniec" autorstwa Kingi Litkowiec

Główną...

Spodobała mi się okładka, liczyłam na więcej tego pole dance w środku. Książka jest fajna, ale czysto rozrywkowa. Troszkę do szybkiego przeczytania i zapomnienia, choć potencjał historii jakiś jest (sam wątek czym zajmuje się główny bohater, wątki rodzinne). Na minus niestety zbyt słodkie zakończenie i zmiana bohatera, niemal z diabła w anioła. Naiwność zakochania bohaterki też momentami aż bolesna. Gdyby nie moja słabość do gatunku, pewnie ocena byłaby niższa, ale jednak bawiłam się dobrze czytając. No i erotyka na plus.

Dobra książka tej autorki. Zupełnie inna tematyka. Miło się czytało, a momentami naprawdę zaskakiwała.

Co mogę powiedzieć o tej książce, to chyba to, że to typ książki, do której mam mieszane uczucia i nie wiem co o niej rzec. To może od początku 😉

Nicola to młoda dziewczyna, która mieszka w Portland, pracuje w pracy, gdzie jest beznadziejny szef i uwielbia pole dance. Pewnego dnia, by odreagować idzie do szkoły tańca, którą ma w pobliżu i jest śmiesznie tania jak dla niej, popołudnie jak codzień ale nie przypuszcza, że tym razem to się zmieni. Podczas treningu ktoś ją podgląda i to zmienia całe jej życie. Okazuje się, że ma zatańczyć dla szefa szkoły i jak okazuje się właściciela tajnego klubu zaraz obok. Dziewczynie się to nie podoba ale nie ma wyjścia, temu człowiekowi się nie odmawia.

Damon to facet, którego się boi sporo osób, zarządza firmą, nie do końca legalnym klubem i szkołą przykrywką, ale czy napewno to już wszystko? Co jeszcze ukrywa ten mężczyzna, który zapragnął Nicole dla siebie? Powiem wam tak normalny nie jest, ma wiele tajemnic i ukryte demony, a do tego kocha ostry sex i władzę. Na pewno temu człowiekowi się nie odmawia, o czym Nicole przekona się nie raz.

Co tu kryć dziewczyna pewnego dnia staje się jego własnością i napewno on jej sobie nie odpuści. Będzie niebezpiecznie, ostro, momentami nawet zabawnie i trochę irytująco. Co może się jeszcze wydarzyć z tego dziwnego związku? Przekonajcie się sami!

Z pewnością emocje były i dlatego nie wiem jak to ocenić. Na początku było ciekawie, pośmiałam się z bohaterów i miałam ochotę kilku osobom przyłożyć. Potem zrobiło się dziwnie, bo były tu elementy BDSM i w sumie to nie moja tematyka, więc końcówka już mi się nie podobała 🤷

Ostatnio sięgam po różną tematykę, więc badam grunt ale to nie moje klimaty. Do fabuły nic nie mam bo była ok i momentami naprawdę śmiałam się z całej sytuacji ale no wątek BDSM to nie moje klimaty. Jak dla mnie dobra robota i gratulacje dla autorki! ♥️ Dziękuję również @ksiazkowa_nutka za cudowny booktour i super niespodziankę 🔥😍 Jeśli chodzi o ocenę to takie 8/10 ⭐ Jak ktoś lubi taką tematykę, to polecam bardzo 😉

W ostatnich latach rynek wydawniczy został opanowany przez tzw. literaturę dla dorosłych. Tę istną lawinę zapoczątkował niewielki kamyczek rzucony przez E. L. James. Co było dalej? Wiadomo.
Obecnie ciężko nie natknąć się na książki z tego gatunku. Są dosłownie wszędzie i trudno nie zwrócić na nie uwagi. Kontrowersyjne, a przez to intrygujące, przyciągają potencjalnego czytelnika, który zastanawia się, co w nich takiego jest, że wzbudzają tyle skrajnych emocji. Jak każdy gatunek literacki i te ma swoich zagorzałych zwolennik i przeciwników.
Na książkę Kingi Litkowiec trafiłam, jak to u mnie często ostatnio bywa, przypadkiem przeglądając oferty wydawnicze i błądząc po meandrach Internetu. Jak, ktoś wcześniej już zauważył, szata graficzna jest estetyczna i na swój sposób intrygująca. Okładka (a mówili nie oceniaj książki po okładce) zainteresowała mnie na tyle, że nie pozostało mi nic innego, jak zagłębić się w tę historię.
Nicole i Damon należą do dwóch różnych światów. Nicole stara się przeżyć w Portland pracując w podrzędnej firmie, w której szef ją wykorzystuje. W wolnym czasie tańczy pole dance. Taniec to dla niej odskocznia od problemów codziennego życia. Damon wiedzie dostatnie życie. Nie musi martwić się kwestiami materialnymi, ani zdaniem innych ludzi. To oni powinni liczyć się z jego opinią. Pozornie to po prostu wpływowy biznesman, jednak pod tą maską kryje się zupełnie inne oblicze. Przypadkowe spotkanie zmieni ich życie na zawsze.
„Pole girl. Prywatny taniec” nie wnosi nic nowego, ani do tego gatunku literackiego do literatury, ani. Niezbyt zamożna dziewczyna, bogaty mężczyzna uwikłany w nielegalne interesy, do tego duża dawka niewyszukanej erotyki i voilà powieść gotowa.
Książka Kingi Litkowiec to taka parafraza słynnego „Grey’a” nie ma tu nic nowego, ani zaskakującego. Bohaterowie są niekonsekwentni w swoich mocnych postanowieniach i przekonaniach. Nie potrzeba zbyt wiele, żeby zmienili zdanie. Nawet, jak na lekturę na jeden raz, to za mało.
Oczywiście, potencjał był, ale nie został w pełni wykorzystany. Powieść na tyle przemówiła do kogoś, że została wydana, ale czy jest warta czasu czytelnika? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

Autorka kolejny raz serwuje wydmuszkę. Niby wielkie tajemnic, niby mrok, niby straszne zachowania, a tak naprawdę pitu pitu

Bardzo słaba. Nie wiem jak coś takiego może zostać wydane. Pomysł na książkę był, ale niestety ostateczna realizacja wygląda tragicznie. Autorka musi jeszcze popracować nad językiem, a przede wszystkim nad stylem,.

Recenzja booktoura

[…] Z jakiegoś nieznanego powodu, coś ciągnie mnie do ciebie. Pragnę być częścią twojego życia, mimo że rozsądek każe mi się wycofać. Wiem, że jesteś bardziej niebezpieczny, niż mi się wydaje, jednak nawet to mnie w tobie pociąga[…]

Q: A czy Was pociągają niebezpieczni mężczyźni?

Nicole Read. Dziewczyna, która kocha taniec. Taniec na rurze pozwalający wyzwolić z niej emocje, stać się bardziej odważną. Gdy pewnego dnia, szef jej szkoły informuje ją, że ma zatańczyć dla faceta, który jest właścicielem szkoły w której Nicole tańczy, zamiera, ale decyduje się to zrobić. Tym mężczyzna okazuje się Damon Black. Tajemniczy, władczy i mega przystojny facet. Jeden taniec wystarczył aby…. Tego musicie się sami przekonać.

Jeszcze nie ochłonęłam po przeczytaniu tej książki. Ogień, który zaczął trawić me ciało podczas czytania, dalej buzuje. Podniecenie jest jeszcze żywe, a ciarki na całym ciele wciąż pozostają, gdy me myśli uciekają do scen z książki. Sama nie ukrywam chciałabym tam być, poczuć to co poczuła Nicole, oddać sie w ręce Damona. Poczuć tą władczość, mrok, uległość. Usłyszeć ten ochrypły głos, który w dalszym ciągu sprawia, że czuje jak moje włoski stają dęba😈😈😈😈 nie mogłam się od niej oderwać, a gdy próbowałam, jakaś mroczna siła nie pozwalała mi na to. A może ktoś 😈😝

Kinga po raz kolejny udowadnia, że ma w sobie to coś, co sprawia, że czytelnik nie może się oderwać. Tajemnice, mroczność, sekrety, płomienny i gorący romans, a wszystko okraszone erotyzmem i namiętnością. I to sprawia, że pragniesz czytać jej historie co raz bardziej. Wręcz ich pożądasz. Tak jak tej. Polecam tylko pytanie czy się odważycie wejść do tego świata?

Recenzja booktoura

Q: A czy Was pociągają niebezpieczni mężczyźni?

Nicole Read. Dziewczyna, która kocha taniec. Taniec na rurze...

Okładka książki „Pole girl" przyciąga uwagę jest przepiękna i zmysłowa. Super oddaje klimat całej książki, która opowiada o dziewczynie, która trenuje pole dance. Dla mnie jest to rodzaj ćwiczeń fitness, w których kobieta może oderwać się od rzeczywistości tak samo jak Nicola, która stara się nie myśleć o swojej matce, która chce kierować jej życiem oraz szefie, którego nie cierpi. Jednak podczas jej jednego treningu wszystko się zmienia przez tajemniczego mężczyznę Damona Blacka, który przyglądał się jej tańcowi zafascynowany i wręcz nie potrafił oderwać od niej wzroku. W tym momencie stwierdził już, że dziewczyna musi należeć do niego i stawia ją w nietypowej dla niej sytuacji, od której próbowała uciec. Czy zgodzi się na to co Damon jej zaproponuje i jak potoczą się losy bohaterów? Polecam przeczytać książkę, która oprócz zmysłowości posiada również dużo erotyzmu. Rewelacyjna powieść ❤

• Współpraca

Dodaj cytat z książki Pole girl. Prywatny taniec