Pole girl. Prywatny taniec

Okładka książki Pole girl. Prywatny taniec
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-09-29
2020-09-29

Wciągająca książka z każdym kolejnym rozdziałem

Wciągająca książka z każdym kolejnym rozdziałem

Okładka z tancerka pole dance jest bardzo zmysłowa i to ona skusiła mnie do sięgnięcia po tą książkę. Historia Nicole i Damona jest dość przewidywalna on zły ona zagubiona , pojawia się szantaż , później wielką namiętność z czasem ogromna miłość. Ja lubię takie ckliwe historię , styl pisania też bardzo mi przypadł do gustu napewno jeszcze sięgnę po inne książki autorki.

Okładka książki „Pole girl" przyciąga uwagę jest przepiękna i zmysłowa. Super oddaje klimat całej książki, która opowiada o dziewczynie, która trenuje pole dance. Dla mnie jest to rodzaj ćwiczeń fitness, w których kobieta może oderwać się od rzeczywistości tak samo jak Nicola, która stara się nie myśleć o swojej matce, która chce kierować jej życiem oraz szefie, którego nie cierpi. Jednak podczas jej jednego treningu wszystko się zmienia przez tajemniczego mężczyznę Damona Blacka, który przyglądał się jej tańcowi zafascynowany i wręcz nie potrafił oderwać od niej wzroku. W tym momencie stwierdził już, że dziewczyna musi należeć do niego i stawia ją w nietypowej dla niej sytuacji, od której próbowała uciec. Czy zgodzi się na to co Damon jej zaproponuje i jak potoczą się losy bohaterów? Polecam przeczytać książkę, która oprócz zmysłowości posiada również dużo erotyzmu. Rewelacyjna powieść

"Pole girl. Prywatny taniec" to było moje pierwsze spotkanie z autorką Kingą Litkowiec. Czyta się całkiem fajnie, miło z tą pozycją spędziłam dzień.
Książka opowiada o Nicoli, która nie nawiedzi swojej pracy, ma szefa tyrana, a do tego toksyczną matkę. Odskocznią od tych problemów jest Pole dance. Zaczęła przychodzić do jednym z tańszych miejsc, zawsze jest sama na sali, ale to się zmienia, gdy pewnego razu przez szybę obserwuje ją jakiś Deamon facet, który ma władze i pieniądze nic go nie powstrzyma prze tym co chce.
Deamon który próbuje odnaleźć informacje na temat Nicoli, żeby zatańczyła dla niego prywatny taniec. Jeśli dziewczyna na to się nie zgodzi to on pokaże co potrafi robić. Ona zrozumiałą, że z nim nie wygra więc tańczy dla niego prywatny taniec. Później zaczyna się mroczna przygoda pełna intryg, zazdrość, niebezpieczeństwo, władza i dominacja. intryg, zazdrość, niebezpieczeństwo, władza i dominacja.
Autorka bardzo przyjemnie pisze, że nawet nie wiem, kiedy już jesteśmy na końcu książki. Bohaterowie co tu więcej powiedzieć Deamon Black😈🥵 jest taki prawdziwie twardy, władczy mężczyzna, pragnie dominować, a ja no cóż uwielbiam takich książkowych bohaterów. Tajemniczy, perwersyjny biznes Damona jest takim fantastycznym wątkiem.
Końcówka ksiązka bardzo przyjemna i wzruszająca.

Polecam przeczytać❤️
❤️❤️❤️

Książka o typowym macho którego wszyscy się boją i co chce to ma, oraz młoda dziewczyna z toksyczna rodzina.
Szybkie lovestory i on staje się potulny zakochany po uszy, a ona pewna siebie wiedząca czego chce od życia.
Akcja trochę zamotana, namiastka bdsm. Nie przypadła mi do gustu ta opowieść.

Akcja trochę zamotana, namiastka bdsm. Nie przypadła mi do gustu ta opowieść.

Nicole poznajemy dziewczynę ucieka ona od rodziny swojej i toksycznej własnej matki.
Pracuje w korporacji,ma szefa tyrana,który źle ją traktuje.
Jedyną pasją po pracy dla Nicole jest taniec pol dance,kocha ona tańczyć to oderwanie się od szarej rzeczywistości daje jej olbrzymią radość I przyjemność.
Podczas treningu w szkole tańca wypatruje ją przystojny,elegancki mężczyzna o imieniu Damon.
Jest on facetem bezwzględnym,niebezpiecznym prowadzi też klub nocny.
Składa dziewczynie propozycję pracy u siebie,jeśli się zgodzi i podejmie pracę,a jak odrzuci ofertę jego to straci wszystko.
Jednak ona się zgadza na jego warunki,z czasem między dwojgiem wybucha gorące uczucie,namiętność zakochują się oni w sobie.
Przy niej Damon się zmienia przechodzi przemianę jest dobrym,troskliwym,kochającym mężczyzną.
Historia poruszyła mnie niesamowicie,ciekawa dałam się porwać tej książce,cudownie napisała ją autorka Kinga Litkowiec,to moje pierwsze spotkanie z twórczości Pani Kingi trafiła do mnie powieść,skradła moje serce naprawdę,pióro pisarki świetne.
Postacie barwne,cudne,pokochałam Nicole i Damona to para piękna zakochanych ludzi w sobie.
Wciągnęłam się w tą opowieść,z zainteresowaniem się mi czytało,zachwycona jestem książką.
Jest tu władza,pieniądze,rządzą,uczucia cudowne,miłość prawdziwa i także mnóstwo namiętności.
Z zapartym tchem przeczytana przecudna,wspaniała i super lektura.
Sięgnę po kolejne pozycje książkowe tak bardzo dobrej autorki,żeby przeczytać bo warto!!!!

Pracuje w korporacji,ma szefa tyrana,który źle ją traktuje.
Podczas treningu w szkole tańca wypatruje ją przystojny,elegancki mężczyzna...

Jak dla mnie chwilami odrażająca. Zdecydowane nawiązanie do „50 twarzy Greya” .

Jak dla mnie chwilami odrażająca. Zdecydowane nawiązanie do „50 twarzy Greya” .

Nicole Read nie ma w życiu lekko i nie zapowiada się żeby było lepiej. Uciekając od toksycznej rodziny w zasadzie od matki, postanowiła zamieszkać w Portland. Pracuje w korporacji, mając za szefa tyrana bez sumienia, ale nie może sobie pozwolić na utratę pracy ze względu na comiesięczny dochód dzięki, któremu nie musi wracać do rodzinnego miasta. Nicole ma pasję, która pozwala jej choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i problemów dnia codziennego- pole dance. Taniec miał być dla niej czymś osobistym. Nigdy nie chciała dzielić się tym przeżyciem z kimkolwiek nawet gdyby miało wspomóc to jej comiesięczny budżet. Dlatego trenowała w prywatnej sali, gdzie nikt nie powinien jej obserwować. Nie przewidziała jednak, że pewnego dnia zjawi się mężczyzna, który nie ma zamiaru przejść obok niej obojętnie. Damon Black to człowiek o dwóch twarzach. W Portland znany jest jako poważny biznesmen, ale również prowadzi nielegalny klub nocny i na tym nie kończy się jego działalność...Kiedy widzi taniec Nicole postanawia zmusić ją do prywatnego pokazu i nic nie jest w stanie go powstrzymać. Dziewczyna mimo obaw i niechęci musi się zgodzić na warunki mężczyzny. Niestety z czasem warunki zaczynają się zmieniać...

Nicole ma pasję, którą kocha i daje jej możliwość odcięcia się od codziennej rzeczywistości, ale czy ma silny charakter? Myślę, że tak, ale ma też idealne predyspozycje do bycia uległą. Postać Blacka idealnie odzwierciedla charakter osoby, która lubi BDSM- ma swoje zasady, których nie można łamać, nie lubi kłamstw, nie toleruje sprzeciwu. W pewnym momencie coś się zmienia, a raczej Damon przechodzi przemianę, która nie koniecznie każdemu się spodoba, ale nie raz już się z tym spotkałam, gdzie mężczyzna staje się kochającym, troskliwym kochankiem.
Ta książka w żaden sposób mnie nie zachwyciła choć nie ukrywam, że dobrze się czytało, ale nie jest to historia, która pozostanie w mej pamięci długi czas.

Książka o dupku który kontrolował każdy aspekt życia dziewczyny i o niej która w ogóle nie miała tak naprawdę własnego zdania.

Książka zapowiadała się dobrze, jednak za bardzo cukierkowe zakończenie pozostawilło spory niesmak.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Pole girl. Prywatny taniec