Grzech

Okładka książki Grzech Gabriela L. Orione
Okładka książki Grzech
Gabriela L. Orione Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Wodząc na pokuszenie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wodząc na pokuszenie (tom 1)
Wydawnictwo Kobiece
2020-08-26
2020-08-26
seks erotyka mafia uczucia miłość gra tajemnice intrygi trójkąt niebezpieczeństwo

Szczerze dawno nie czytałam tak słabej książki.

Szczerze dawno nie czytałam tak słabej książki.

Polecam 😁

Polecam 😁

Szybko się czyta, fajna książka na wieczór.

Szybko się czyta, fajna książka na wieczór.

przyjemnie spędzony czas

przyjemnie spędzony czas

GRZECH to
kolejne spotkanie z @gabrielalorione i kolejny raz jestem w pełni usatysfakcjonowana! Zarówno bohaterami, ich historią, wydarzeniami, elementami tajemniczości, zaskoczenia jak i zakończeniem🤯, które gwarantuje nam zapewne równie gorącą kontynuację 🤩
Olivia chcąc uciec od swojego niezbyt udanego związku postanawia wyjechać do Włoch ze swoją przyjaciółką Patrycją i podjąć pracę w jednym z nocnych klubów dotrzymując towarzystwa bogatym starszym Panom... Olivia miało jasno postawione granice, których Panowie nie przekraczali. Dziewczyna szczególnie wyjątkowym zainteresowaniem cieszyła się ze strony Salvatore, majętnego starszego Włocha, któremu wystarczała sama możliwość spędzania czasu z piękną Polką. Jednak w miarę stabilną włoską sielankę i relację z biznesmenem zakłóca pojawienie się przystojnego i tajemniczego Simone...Olivia jest nim oczarowana a ich coraz częstsze przypadkowe spotkania nie ułatwiają jej wyrzucenia go z pamięci... Ich relacja nabiera tempa a otaczające mężczyznę tajemnice i podejrzane interesy budzą w dziewczynie niepokój. Pożądanie i zauroczenie jest jednak o wiele silniejsze i Olivia w pełni poddaje się temu uczuciu. Jak ich uczucie wpłynie na relacje z Salvatore? Czy sekrety Simone ściągną na Olivie kłopoty? Czy Olivia zakończyła wszystkie sprawy z przeszłości? Jaką tajemnicę stara się ukryć przed dziewczyną Simone?
Ja mam oczywiście słabość do włoskich klimatów 🤷‍♀️więc u mnie 11/10😁 jedno jest pewne jak zaczniecie to nie odłożycie dopóki nie pojawi się ostatnia strona🙄

GRZECH to

Olivia wyjeżdża do Włoch i pracuje w dosyć specyficznym " zawodzie".
Jako kobieta do towarzystwa niekoniecznie może wyskać szacunek wśród bliskich,jednak jej praca nie jest tym,na co wygląda.
Związana na odległość z chłopakiem czuje,że ten związek nie przetrwa.

Przebywając w miejscu swojej pracy poznaje Salvatore. Ponad 60- letni Włoch wyraźnie jest nią oczarowany. Wierzy w przepowiednię wróżki i chce Olivii nieba przychylić. Dziewczyna nie czuje pociągu fizycznego,jednak mężczyzna ma w sobie te cechy,które ujmują każdą.

Los sprawia,że w tym samym czasie poznaje młodego Albańczyka,Simone.
Zupełne przeciwieństwa,które mogą mocno namieszać w głowie. Emocjonalny trójkąt a w samym środku Olivia.

Początkowo książka wydaje się przewidywalna,ale to tylko pozory. Przyznam,że nieco nużące było to beztroskie życie naszych pań. Salvatore to przykład osoby,która z szacunkiem traktuje kobiety,bo wierzy w moc przepowiedni.

Dojrzałość,ostrożność i stabilność to zdecydowanie nie świat dla Simone. Ten chłopak żyje chwilą,emocją i korzysta ile może z życia. Bardzo podobało mi się to zestawienie osobowości.

Jak myślicie kto ostatecznie usidli naszą Olivię?A może to ona dostanie po łapkach???

Olivia wyjeżdża do Włoch i pracuje w dosyć specyficznym " zawodzie".
Związana na odległość z chłopakiem czuje,że ten związek nie przetrwa.

Dziękuję @gabrielalorione za egzemplarz ❤️

"Do domu osnutego gęstą mgłą dotarłam kilka minut po ósmej. Drzwi były otwarte, zajrzałam do wszystkich pomieszczeń, ale było pusto. Położyłam się na łóżku w sypialni na górze. Pościel pachniała Simone. Zwinęłam się w kłębek, przytulając torbę z pieniędzmi, i zasnęłam.
Śniło mi się, że stoję pośrodku dużej białej sali bez drzwi i okien i zastanawiam się jak z niej wyjść. Nie byłam przerażona brakiem drzwi, czułam się wyjątkowo dobrze i bezpiecznie. Kucnęłam i czekałam."

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Jest to pierwsza część serii #WodzącNaPokuszenie 😁Książka opowiada o dwóch przyjaciółkach, które wylatują z Polski do Włoch. Chcą odciąć się od codzienności.

Jedna z Nich, Olivia, zaczyna być częścią trójkąta i zatraca się w nowej sytuacji do tego stopnia, że trudno Jej określić, kto tak naprawdę jest dobry🤷‍♀️

Gabriela pokazała Nam świat pełen pieniędzy, który niesie za sobą nie małe kłopoty. Wszystko ma swoje konsekwencje😅

🎀Jak potoczą się losy Olivii?

Polecam Wam sprawdzić te pozycje, jeśli jeszcze nie mieliście okazji 😁 Autorka świetnie wykreowała całą historię. Możemy wgłębić się w przestępczy świat.

Znajdziemy tu pełno emocji, które będą Nas wręcz rozsądzać od środka. Autorka poruszyła dość kontrowersyjny temat, jakim jest prostytucja.

Niezwykle przyjemną książka, którą czyta się jednym tchem. Sceny łóżkowe dodają pikanterii, jednak wszystko jest opisane że smakiem 🥰

Na dniach pojawi się u mnie także recenzja drugiego tomu, czyli "Spowiedź", która swoją premierę będzie miała 8 grudnia❤️

Ja Wam polecam zgrzeszyć 🤭🤫

Dziękuję @gabrielalorione za egzemplarz ❤️

Śniło mi się, że stoję pośrodku dużej białej sali bez drzwi i...

„RECENZJA”

Pierwsza część serii #wodzącnapokuszenie pt. „Grzech” jest grzeszna, nawet bardzo grzeszna.
Jest też pełna nocnego życia, zabawy, nieprzyzwoitości, rozwiązłości, wina, gangsterów, milionerów luksusu, pięknych kobiet, świetnych stylizacji, markowych ciuchów, ale przede wszystkim „Grzech” jest opowieścią o dwojgu ludzi, pomiędzy, którymi rozwinęło się od pierwszego ukradkowego spojrzenia, coś tak silnego, że w mig, bez właściwie, żadnej gry wstępnej, przerodziło się w troskę, atencję, zaufanie, ale też szaleńczo zwierzęce pożądanie.

Olivia przyjeżdża do pracy do Włoch, ze swoja przyjaciółką Pati, w jednym ze znanych, ekskluzywnych nocnych klubów, namawiać bogatych klientów na bardzo drogie alkohole wypite w ich towarzystwie. Mimo, iż klub Mon Amour, nie jest burdelem, ani domem schadzek, dziewczyny w nim pracujące, nie mogą uchodzić za cnotliwe.
Dlatego, obecność Olivii w tym miejscu, szalenie nie pasuje, całkiem grzesznemu Simonowi. I choć wie, że jej stałym klientem na towarzyską wyłączność jest milioner Salvatore, to sam, choć nie powinien, a jego życiem rządzi zasada „zawsze poprzestań na jednym numerku”, to nie jest w stanie się od niej odczepić. Ich ciągłe spotkania, wydają się być przypadkowe, a jednak w głębi serca Olivia, zaczyna wyobrażać sobie, wiele niegrzecznych rzeczy w roli głównej z niesamowicie przystojnym, czarnookim, ale i kryjącym wiele podejrzanych tajemnic Simonem.
Dziewczyna nie potrafi wybrać, miedzy sercem i pożądaniem, a bezpieczeństwem i luksusem, a działanie na dwa, a nawet na trzy fronty nie jest, dla zafascynowanej obecnym życiem Polki, logistycznie najłatwiejszą sprawą.

Wybór między dwoma bliskimi jej (każdy na swój indywidualny sposób) mężczyznami wydaje się być oczywisty, do momentu, w którym jeden z nich zostaje aresztowany, a Olivia, jest zmuszona podjąć natychmiastowe decyzje i posunięcia, które i tak, nie są w stanie zagwarantować jej bezpieczeństwa i szczęśliwego zakończenia, ale na pewno zaskoczenie, niedowierzanie oraz sercowe rozterki.

Grzeszne życie, nie zawsz dobrze może się skończyć....
Uwielbiam bohaterki książek Gabrieli i przyznaje się do tego bez bicia. One są po prostu : urocze, kochające życie, pieniądze, seks, boskie ciuchy, markowe torebki i buty, dobre trunki, a przede wszystkim ciągnie je do niebezpiecznych facetów.
Co druga z nas, choć się na pewno do tego nie przyzna, chciałby wejść w skórę Olivii na jeden wieczór, może dwa, a może i na całe życie. Czasem boimy się przyznać do naszych marzeń i pragnień, a książki takie jak ta, pomagają nam na chwilę, oderwać się od rzeczywistości i na moment wejść w skórę tak uroczej i fajnej dziewczyny jaką jest Olivia. Co więcej, każda chciałaby spotykać na swej drodze dokładnie takiego Simona Girasole vel Arbera Abedini, który skrywa więcej tajemnic, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Książka „Grzech” jest też wspaniałą wycieczką, po pięknych zakątkach uroczej Italii, a wiele ciekawostek, opisów zabytków i znanych i mniej znanych miejsc, zachęca do podróży drogami Olivii, Pati, Simonea, Salvatore, a wyśmienite trunki, potrawy i desery, aż kuszą , żeby ich spróbować.
Niesamowite momenty, w których Olivia i Simone, zatracają się w sobie, wzajemnej pasji, namiętności i żądzy, przyprawią niejednego czytelnika o rumieńce i przyspieszone bicie serca, a niejedna czytelniczka, będzie wyobrażała sobie samą siebie, na miejscu, przeżywającej multum orgazmów Olivii.
Jako, że „Grzech”, przeczytałam po „Spowiedzi”, od samego początku patrzyłam na Simonea, w zupełnie inny sposób, natomiast dopiero w tej części, udało mi się bliżej poznać i od razu z miejsca polubić Olivię.

Gorąco i Grzesznie polecam ;-)))

„RECENZJA”

📚Olivii wraz z przyjaciółka Pati jedzie pracować do Włoch.Zaczynaja pracować w Night club,gdzie dotrzymują towarzystwa zamożnym mężczyznom.
Poznając zamożnego Salvatora,który traktuje Olivię jak księżniczkę wierząc w przepowiednie wróżki.Uchyla jej nieba,by czuła się jak najlepiej…..
Olivia czerpiąc zyski jest miła i uprzejma w stosunku do mężczyzny….Poznając tajemniczego Simone-Albańczyka zaczyna prowadzić szalone życie,które z czasem powoduje niebezpieczeństwo i strach o swoje życie….Jakie tajemnice skrywa Simone i do czego doprowadzą ciemne interesy Simone???

😈🌟Książkę przeczytałam drugi raz i mogę śmiało napisać,że czytałam w pełnym skupieniu….Skrywane tajemnice i gorące sceny erotyczne dodają książce pikanterii🔥
Gra bohaterów jest niezwykle intrygująca i dająca dreszczyk emocji🔥
Ciemne interesy,wielkie pieniądze i porachunki są dodatkowym plusem książki….a odkrywane tajemnice do ostatniej strony powodują zdziwienie i zaskoczenie🔥😈🔥

"Jak napisał Mario Puzo w Ojcu Chrzestnym: Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie równa się rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."

Zaczęłam przygodę z tą autorką od Any - książka jest fantastyczna i trochę bałam się debiutu Gabrieli, ale nie potrzebnie.

Olivia i Patrycja przyjeżdżają do Włoch by zarobić trochę pieniędzy. Zostają Paniami do towarzystwa, ale tylko i wyłącznie spędzają z nimi czas przy drinku czy rozmowie. Mają klub do którego codziennie przychodzą na nocną zmianę. Olivia wpada w oko obrzydliwie bogatemu Salvatore, który wierzy że to ta jedyna i zrobi wszystko by kobietę uszczęśliwić, ale pojawia się również Simone i miłosny trójkąt trwa. Drogie prezenty, bogaci Panowie - witaj Mediolan.

Zanim dostaniemy drugi tom, chciałam wam trochę poopowiadać o pierwszym. Ja uwielbiam pióro tej autorki ponieważ jest konkretne i ciekawe i strony czytamy w błyskawicznym tempie. Widać że autorka jest świetnie przygotowana w temacie Włoch, co pokazała i w Grzechu i również w Any. Osobiście bardzo lubię kiedy akcja książki dzieje się we Włoszech, ale tutaj nie dostaniemy słodkiej powieści. Olivia nie zamknęła jeszcze swojej przeszłości, co nie pozwala jej ruszyć dalej. Salvatore gdyby mógł dałby jej gwiazdkę z nieba, ale jeszcze nie wie że ona nie planuje zostać częścią jego życia. Simone to facet konkretny, ale wie że Olivia to zakazany owoc. Nie powinien na nią patrzeć, a co dopiero spotykać się z nią.
Nie oceniajcie tych dwóch kobiet pod względem kobiet do towarzystwa, bo one wbrew temu co myślicie, nie sypiają z nimi. To z kim sypiają jest tylko i wyłącznie ich decyzja. Czy odnajdą szczęście? Czy wpakują się w coś złego? Jeśli zaciekawiła to musicie sięgnąć po tę książkę, bo już 29.11.21 drugi tom. W tej książce poznajemy sekrety życia bogatych Panów, alkohol się leje strumieniami i za to najbardziej podziwiałam bohaterki, ależ one miały mocne głowy! :)
Był Grzech - teraz przyszedł czas na Spowiedź.

Olivia i Patrycja przyjeżdżają do Włoch by zarobić trochę pieniędzy....

Gabriela L. Orione Grzech Zobacz więcej
Gabriela L. Orione Grzech Zobacz więcej