Roślinna kuchnia rodzinna

2020-06-10
2020-06-10

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Książka autorstwa Pań Olgi Smile, Weroniki Smile pt. '' Roślinna kuchnia rodzinna'' to w fantastyczny sposób połączona kulinarna współpraca występująca pomiędzy mamą a córką, w której to można, poznawać jak powstają nowe przepisy na posiłki dla całej rodziny.

Na samym początku chciałabym podkreślić, że bardzo spodobała mi się ta książka ze względu na to, że mogłam dzięki...

Lubię specjały Olgi Smile za jej uczciwość w przepisach. W jej najnowszej książce "Roślinna kuchnia rodzinna" znajdziecie ponad 130 przepisów na domowe dania wege. Tu na uwagę zasługuje rozdział o obiadach. Polecam makaron z cytryną i czosnkiem. Książka przyda się w każdym domu, w którym karmi się zdrowo, naturalnie i smacznie. Polecam

• Żywność, diety i przepisy
  • Wydawnictwo Zwierciadło
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • .2020
  • Kulinaria
  • Chcę w prezencie
  • Wyzwanie Czytelnicze 2020

Dodaj cytat z książki Roślinna kuchnia rodzinna