ROZWIŃ ZWIŃ

Dziedzic podziemia. Szept diabła

Okładka książki Dziedzic podziemia. Szept diabła
Monika Nerc Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Dziedzic podziemia (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dziedzic podziemia (tom 1)
NieZwykłe
2020-10-21
2020-10-21
mafia krew pieniądze uczucia diabeł cierpienie więzienie marzenia niebezpieczeństwo

więcej Więcej

Książka mafijna, ale nietypowa, osadzona akcja w Polsce, pokazująca losy Catrony i Grigorija, brutalnego, wytatuowanego mafioza. Wciagnęła mnie. Duża dawka brutalności. Super.

Ta seria jest debiutem autorki .
Skusiłam się na przeczytanie po zachwycających okładkach i ciekawym opisie.
Catrona to młoda dziewczyna, która zaraz po studiach zaczyna pracę w korpo.W przyszłości chciała by wraz z matką zająć się warsztatem samochodowym,w którym od czasu do czasu pomaga.Ma oddanych przyjaciół na, których zawsze może liczyć. Pragnie wieść spokojne życie...

Całkiem, całkiem. Wciągnęła mnie bardzo. Oczywiście uwielbiam mafijne wątki a tu ich nie zabrakło. Humoru również nie braknie. Końcówka powala... Sięgam od razu po drugi tom.

Dobra książka o mafii przebywającej w Polsce. Akcja szybka i ciekawa. Bohaterowie niezbyt skomplikowani, ale przyjemnie się o nich czytało. Myślę, że skuszę się na kolejne części.

,,Dziedzic podziemia. Szept diabła" Moniki Nerc to książka mroczna, gdzie z podziemia wychyla się sam diabeł i nie pytając o zdanie, bierze, to na czym mu najbardziej zależy.

Catriona to piękna, młoda kobieta, przed którą jest całe życie, nie boi się ciężkiej pracy, bo od dziecka miała, ją wpajaną.

Grigoriy król podziemia, bezwzględny i stanowczy. On nie prosi, on bierze...

Książka mnie rozczarowała. Zdecydowanie za dużo rozbudowanych opisów ubioru, pomieszczeń itp. Bohaterowie tacy sobie, nie wzbudzili we mnie większych emocji. Końcówka może dość zaskakująca, ale po sięgnięciu z ciekawości po kolejną część nie jestem w stanie przez nią przebrnąć.

Jak wiele z Was, ja też lubię książki związane z mafią.Niestety wysyp historii w tym temacie sprawił, że mimo wielkiego wyboru...wcale nie jest tak łatwo trafić na taką, która wyróżniałaby się na tle reszty.Oczywiście, zdarzają się wyjątki, jednak prawda jest taka, że większość z nich jest po prostu "szyta na jedną miarę"
Tym czasem...książka Moniki Nerc, to kolejny tomik w...

"Wpadła w oko samemu diabłu, a on z jakiegoś powodu uznał, że dziewczyna jest już jego".
On, Grigorij rosyjski diabeł, ucieleśnienie wszystkiego co najgorsze. Na twarzy i na ciele miał blizny pokryte tatuażami. Kiedy ktoś zalazł mu za skórę rozprawiał się z nim bez mrugnięcia okiem, wróg cierpiał w ogromnych męczarniach.
Ona, Catriona młoda dziewczyna. Pragnie ułożyć...

Fajna i bardzo sie ciesze, że nie bylo duzo polskich imion, bo jakoś nie lubię książek z polskimi bohaterami. A końcówka? No zachęca do kontynuowania.

Przeczytałam wiele pozytywnych opinii więc miałam duże oczekiwania, może dlatego się zawiodłam. Piękna okładka i reklama i na tym się to kończy. Książkę czytało mi się źle ze względu na styl pisania autorki, który wymaga jeszcze dużo ćwiczeń. Poza tym książka jest nudna, bez przejawów uczuć wyższych -jedynie porządnie, a momentami zachowanie czy dialogi bohaterów są...

• 2021
  • Legimi