For 100 Reasons

Okładka książki For 100 Reasons
Lara Adrian Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: 100 Series (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
100 Series (tom 3)
Amazon Digital Services
2017-07-31
Data 1. wydania:
2017-07-31
angielski

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobrze się czytało, jak każdą poprzednią część, a poznanie tajemnic Nicka było bardzo odkrywcze i zaskakujące. Bo tym razem zmagamy się z jego demonami przeszłości, skoro przeszłość Avery została uporządkowana w poprzedniej części. A tutaj czeka nas sporo zaskoczenia, trochę wzruszeń pod koniec książki i piękne, romantyczne zakończenie.

• Rezygnacja
  • 2020