For 100 Reasons

Lara Adrian Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: 100 Series (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
100 Series (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobrze się czytało, jak każdą poprzednią część, a poznanie tajemnic Nicka było bardzo odkrywcze i zaskakujące. Bo tym razem zmagamy się z jego demonami przeszłości, skoro przeszłość Avery została uporządkowana w poprzedniej części. A tutaj czeka nas sporo zaskoczenia, trochę wzruszeń pod koniec książki i piękne, romantyczne zakończenie.

• Erotyk
  • 2020