Biblia, to jest Pismo Święte Starego i Nowego Przymierza

Okładka książki Biblia, to jest Pismo Święte Starego i Nowego Przymierza
praca zbiorowa Wydawnictwo: Liga Biblijna w Polsce, Ewangeliczny Instytut Biblijny historie biblijne
historie biblijne
τὰ βιβλία
Liga Biblijna w Polsce, Ewangeliczny Instytut Biblijny
2017-01-01
2017-01-01
Piotr Zaremba, Anna Haning
Biblia Tanach chrześcijaństwo judaizm ewangelikalizm Ewangeliczny Instytut Biblijny przekład literacki Piotr Zaremba kanon protestancki Stary Testament Nowy Testament Liga Biblijna w Polsce Anna Haning

więcej Więcej

(tekst dotyczy Biblii ogólnie, a nie tego konkretnego wydania)

Biblia chrześcijańska (Stary i Nowy Testament, wszystkie kanony) (ok. II poł. XV w. p.n.e.).

Dziś zachwycimy się Biblią. Dopisałem w tytule „chrześcijańską” mając na myśli Stary i Nowy Testament (w odróżnieniu od żydowskiej wersji Biblii – Tanachu). Właściwie to Biblią powinniśmy zachwycać się codziennie,...

praca zbiorowa Biblia, to jest Pismo Święte Starego i Nowego Przymierza Zobacz więcej