Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet

Grzegorz KasdepkeDaniel de Latour Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Bodzio i Pulpet (tom 2) Seria: Poczytam ci, mamo literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska Bodzio Pulpet kosmita świat wszechświat kosmos przyjaźń przygoda
Bodzio i Pulpet (tom 2)
literatura dziecięca
Poczytam ci, mamo

2049

Wszystkie książki Grzegorza Kasdepke łączy nieszablonowość. W jego opowieściach dziewczynki wcale nie marzą o byciu księżniczkami, detektywi mają dużo czasu dla dzieci, a inżynierowie potrafią być niesamowicie zakręceni. Ponad to w jego książkach wszystko jest możliwe. Nawet kontakt z kosmitami. I tak właśnie jest w serii opowieści o Bodziu i Pulpecie mającymi niesamowicie...

Bardzo fajna książka dla dzieci. Ja z synem zaczęłam od drugiej części, bo niestety pierwszej nie było w naszej bibliotece. Dialogi śmieszne, współczułam szczerze Pani Troć, jednak Bodzio i Pulpet są oryginalni i spodobają się czytelnikom

super śmieszna :)

Grzegorz Kasdepke, Bodzio i Pulpet, kosmos. Połączenie, które gwarantuje masę ciekawych akcji, napisanych z humorem i w lekki sposób. Dobra zabawa dla małego czytelnika!

Świetna książka dla ciekawskich świata, moje dzieci zakochały się w tej książce. Bardzo polecam !!!!!!!

Świetna książka dla młodych ciekawych świata. Mamy fajną historię, która bardzo pobudza wyobraźnie, jak to bywa z historiami o kosmosie. Grzegorz Kasdepke jest dobry w pisaniu ciekawych powieści dla dzieci, i także tym razem nas nie zawodzi.

Grzegorz Kasdepke i wszystko jasne! Druga część przygód Bodzia i Pulpeta dla wielbicieli kosmosu! Ogromna dawka humoru nie pozwoli nudzić się przy tej książce. Tego nie może zabraknąć na półce młodych wielbicieli kosmosu!

Bodzio i Pulpet to dwójka trzecioklasistow których połączyło wspólne zamiłowanie do kosmosu. Zapewniają czytelnikowi dużą dawke humoru, a ich wyobraźnia nie zna granic.

Fajna historia , w której tytułowi bohaterowie Bodzio i Puplet przygotowują się do lotu w kosmos! Na prawdę ich wyobraźnia nie zna granic ! Dobry język znanego z "Detektywa Pozytywki" autora Grzegorza Kaspedke , powoduję że młody człowiek szybko wciąga się w historie . Polecam!

Dawno nie uśmiałam tak przy książce dla dzieci, jak przy "Ale kosmos. Bodzio i Pulpet" Grzegorza Kasdepke (wyd. Nasza Księgarnia). Co chwila wybuchałam śmiechem, co wzbudziło niepokój i zdziwienie moich chłopaków. Mąż patrzył na mnie jak na kosmitkę.😊 Domyślam się, że musiałam wyglądać dziwnie, tak kiwając się w tył i przód z przylepionym uśmiechem do twarzy. Nic na to nie...

• Biblioteka
  • Antoś