104-piętrowy domek na drzewie

Okładka książki 104-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
Okładka książki 104-piętrowy domek na drzewie
Terry DentonAndy Griffiths Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Domek na drzewie (tom 8) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Domek na drzewie (tom 8)
The 91-Storey Treehouse
Nasza Księgarnia
2019-02-13
2019-02-13
Maciejka Mazan
Maciejka Mazan

Okładka książki Bzdurki i badziewie z domku na drzewie. Najgłupsze łamigłówki Terry Denton, Andy Griffiths, Jill Griffiths
Bzdurki i badz... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki Domek na drzewie: najgłupsze historyjki Terry Denton, Andy Griffiths
Domek na drzew... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki 143-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
143-piętrowy d... Terry Denton, Andy ...

Fajna, polecam dla dzieci w wieku 0-12 lat

Fajna, polecam dla dzieci w wieku 0-12 lat

polecam dla 8 latków

polecam dla 8 latków

Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o domku na drzewie. Wiele osób nawet rysowało skompilowane plany, które trudno było zrealizować. Gdybyśmy posiadali o wiele większe drzewa, dużo lepsze materiały i zdecydowanie więcej siły pewnie skończylibyśmy jak bohaterzy serii książek o domku na drzewie Andego Griffithsa i Terrego Dentona. W każdym kolejnym tomie przybywa w ich domku pięter. „13- piętrowy domek na drzewie” wydawał nam się drzewnym wieżowcem z wieloma atrakcjami, dzięki którym Andy i Terry nigdy się nie nudzą. Ich życie toczy się tu beztrosko. Oczywiście zawsze do czasu, kiedy wydawca przypomina o kolejnym terminie oddania książki do wydania. Nagle okazuje się, że już nie mają tak wiele czasu jak im się wydawało, ale jedynie całą dobę, a w takim czasie trudno cokolwiek mądrego napisać.
Mam wrażenie, że z każdym tomem autorzy serwują swoim czytelnikom nie tylko coraz większą dawkę absurdalności i humoru, który pewnie trudno będzie zrozumieć wielu dorosłym czytelnikom, ale i coraz więcej przemycają systemów filozoficznych ukrytych pod płaszczykiem zabawnych historii. Odmyślanie można tu porównać z wieloma spojrzeniami na świat słów. Począwszy od wittgensteinowskiego spojrzenia na język jako na granice naszego świata, po ciągłe dążenia do falsyfikacji, podważania praw, a nawet Putnama, kiedy cały świat może być tylko kreację wynikającą poddawania mózgu odpowiednim bodźcom. Z tego powodu książka będzie nie tylko interesującą i zabawną lekturą dla najmłodszych, ale i pouczającym materiałem do szukania filozoficznych inspiracji oraz prowadzenia dyskusji z dziećmi.
Serię polecam zarówno małym, jak i dużym czytelnikom. Szybka akcja, doskonale pasujące do tego ilustracje sprawiają, że książka staje się doskonałą rozrywka w czasie podróży.

Jedna z lepszych serii książek dla dzieci, jest dużo humoru, przygód i ciekawych bohaterów. Prosty język i ilustrację czynią książkę idealną dla dzieci, polecam!

Czy domek na drzewie może mieć swoja wielkość? Nie! Jeśli to domek Andy’ego i Terry’ego! Jest w nim już prawie wszystko ale brakowało jeszcze piętra głupich kapeluszy, niekończących się schodów, pokoju głębokich rozważań i kilku innych ciekawych miejsc, bez których Panowie na pewno nie daliby rady żyć! Książka jest pełna humoru, ciężko się od niej oderwać. Super pozycja zarówno dla starszych jak i młodszych czytelników!

Domek na drzewie ma już sto cztery piętra, i podejrzewam że na nich się nie skończy. Tym razem Andy i Terry powiększyli go o piętro głupich kapeluszy, niekończące się schody, o sklep gdzie kupisz wszystko za dwa dolary i znacznie więcej. Niestety kolejny raz stają pod dużą presją czasu by zdążyć z napisaniem nowej książki, a wszystko komplikuje ból zęba Andy’ego. Czy i tym razem wszystko chłopcom się upiecze? Z ich fartem i kreatywnością na pewno :) Każdy tom jest jedyby w swoim rodzaju, dostarcza czytelnikowi zastrzyk pozytywnej energii i dużą dużą dawke humoru A to wszystko uzupełniają genialne ilustracje

Świetna seria ! Dużo humoru i świetne ilustracje , polecam!

Świetna seria ! Dużo humoru i świetne ilustracje , polecam!

Kolejna dawka niesamowicie zabawnych przygód Andiego i Terrego. Chłopaki mają już 104 piętra m.in. z: pokojem głębokich rozważań, sklepem Skąpego Szczypana WSZYSTKO ZA DWA DOLAR, salonem Szczupaka Szpanera WSZYSTKO ZA DWA MILIONY DOLARÓW czy piętrem głupich kapeluszy. Wszystkiemu jak zwykle towarzyszą przekomiczne ilustracje, których nie da się nie polubić. Gorąco polecam!

Domek Andy'ego i Terry'ego ma już 104 piętra a nadal im się nie nudzi. Tak jak nam czytanie o ich przygodach!

104 piętra to już całkiem spory domek. Kolejna porcja przygód niestrudzonych budowniczych zapewniła moim dzieciom rozrywkę na kilka wieczorów. Polecam.

• Dzieci

Dodaj cytat z książki 104-piętrowy domek na drzewie