Zagadka grobu wampira. Detektywi z Tajemniczej 5

Marta Guzowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 2) literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska Agata Raczyńska
Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 2)
literatura dziecięca
literatura polska Agata Raczyńska

TYM RAZEM JAGA, ANKA I PIOTREK ROZWIĄZUJĄ ZAGADKĘ GROBU WAMPIRA🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♂️📖🎧🧛🏻‍♂️🦇😱 DONATA CIEŚLIK JAK ZWYKLE PRZENOSI MNIE DO PRZYGODY BOHATERÓW!!!!🦇🦇🧛🏻‍♂️🧛🏻‍♂️🎧🎧📖🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♂️NATOMIAST AUTORKA NIESAMOWICIE UCZY NOWYCH FAKTÓW🕵🏻‍♀️🕵🏻‍♀️ POLECAM!!!👏🏻👏🏻

Bardzo fajna książka : )

W drugim tomie trójka młodych detektywów wraz ze szczurkiem Sherlockiem spędzają wspólnie wakacje. Trafiają na wykopaliska archeologiczne gdzie znajduje się...grób wampira!

Bardzo fajna książka do umilenia sobie czasu. Polecam z całego serca!!!!!!

Detektywistyczna seria dla dzieci- pełna przygód i zagadek, które czytelnicy rozwiązują razem z bohaterami. Świetny sposób na rozwinięcie u dzieci zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów poprzez miło spędzony czas przy czytaniu. Polecam!

Drugi tom detektywistycznej serii dla młodych czytelników o Detektywach z Tajemniczej 5. Młoda grupa detektywów wraz ze szczurem Sherlockiem w czasie wakacji trafiają na wykopaliska archeologiczne, gdzie odkryto grób osoby, o której mówiono wampir. Niespodziewanie znika czaszka wampira, a to już zadanie dla detektywów!

Detektywi z Tajemniczej 5 to cykl kryminałów dla młodych czytelników, który pozwala dzieciom aktywnie brać udział w śledztwie. Polecam wszystkim młodym poszykiwaczom przygód.

Drugi tom, druga zagadka do rozwiązania i równie dobra zabawa

Drugi tom z serii o detektywach z tajemniczej 5 . Autorem jest Marta Guzowska dobrze znana z kryminałów dla dorosłych , lecz stworzyła książke o zagadkach detektywistycznych dla dzieci i uważam , że wyszło jej bardzo dobrze . Książka uczy historii sztuki oraz wymaga od dziecka myślenia i rozwiązywania zagadek , dzięki czemu można nazwać ją książką interaktywną , bardzo...

Bardzo ciekawa, warto przeczytać, polecam!

• 2019
  • 2020