39-piętrowy domek na drzewie

Okładka książki 39-piętrowy domek na drzewie Andy Griffiths
Okładka książki 39-piętrowy domek na drzewie
Andy Griffiths Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Domek na drzewie (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Domek na drzewie (tom 3)
The 39-Storey Treehouse
Nasza Księgarnia
2016-05-18
2016-05-18
Maciejka Mazan
dzieciństwo

Okładka książki Bzdurki i badziewie z domku na drzewie. Najgłupsze łamigłówki Terry Denton, Andy Griffiths, Jill Griffiths
Bzdurki i badz... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki 117-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
117-piętrowy d... Terry Denton, Andy ...
Okładka książki 104-piętrowy domek na drzewie Terry Denton, Andy Griffiths
104-piętrowy d... Terry Denton, Andy ...

jak już zaczęłam czytać to nie mogę przestać. śmieszna książka.

jak już zaczęłam czytać to nie mogę przestać. śmieszna książka.

polecam tak dla 8 latków

polecam tak dla 8 latków

Kupiłam na prezent na Dzień Dziecka, mojemu synowi, 3 czerwca wszystkie 9 części było już przeczytane. Seria "Domek na drzewie" jest pełna humoru, wesołych rysunków, szalonych pomysłów.

Kolejny tom przygód Andego i Terrego. Zamieszkują oni domek na drzewie. Wcześniej miał 26 pięter, teraz po rozbudowie aż 39! Młody czytelnik znajdzie w nim najstraszniejszą kolejkę górską świata, operę, ring bokserski z boksującym słoniem o imieniu Wtrąbęmuzator oraz supernowoczesne biuro z korektorami laserowymi, półautomatycznymi samoładującymi się pistoletami na zszywki i odrzutowymi krzesłami obrotowymi i wiele innych! Odwiedź Andego i Terrego w ich domku!

Kolejna część tej wspaniałej serii, ilustracje i dawka humoru na najwyższym poziomie !!!!!!!

Kolejna część serii o domku na drzewie, ale tym razem jest bardziej rozbudowany. Wiele nowych przygód, ładnych ilustracji i humoru. Świetny pomysł na zachęcenie dzieci do czytania. Jest napisana takim językiem i oprawiona w takie ilustracje że nie można się oderwać.

Trzeci tom przezabawnych przygód Andy’ego i Terry’ego. Ich domek powiększył się o kolejne piętra, a wraz z nimi pojawiły się nowe miejsca – np. kolejka górska, ring bokserski, opera. Przy tej ilości wymyślnych miejsc nie da się nudzić. Nieoczekiwane przygody, przepełnione humorem dają wiele radości czytelnikom! A super ilustracje dopełniają całość!

W trzecim tomie Andy i Terry chcąc wymigać się z obowiązków rysują maszynę która sama pisze książki, niestety nie wszystko idzie po ich myśli. Chłopcy chcą w ten sposób mieć więcej czasu na zabawę i przyjemności. W książce nie zabraknie ulubionych ilustracji i oraz dużej dawki poczucia humoru.

Trzeci tom z serii A.Griffia , w nim główni bohaterzy Andy i Terry powiększają swój domek do 39 metrów , w którym można znaleźć mnóstwo ciekawych rzeczy i wynalazków ! Ciekawy z dużym poczuciem humoru język wciąga młodych czytelników.

Pełna humoru i świetnych ilustracji, warto, polecam!

Pełna humoru i świetnych ilustracji, warto, polecam!

• Dziecięce

Andy Griffiths 39-piętrowy domek na drzewie Zobacz więcej