Kup teraz - 14 ofert w cenie od 24.32 zł do 32.17 zł

Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach

Marcin BrykczyńskiArtur Nowicki Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Opowiem Ci mamo interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nasza Księgarnia
edukacja obrazki poznawanie świata
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Opowiem Ci mamo
edukacja obrazki poznawanie świata

Na półkach: , , , , ,

Ta część "Opowiem Ci mamo" oprowadza nas po świecie pojazdów dwukołowych. I tak poznajemy celeryf, podziwiamy motory, dowiadujemy się z jakich części składa się rower, a to wszystko w towarzystwie Romka. Na każdej stronie czeka na nas zabawa, a nawet gra planszowa.

Naszymi przewodnikami po kolejnej części serii „Opowiem Ci, mamo”będą: Romek, Jednokółko i Motorynka.
Odpoczniemy na pikniku, zjemy pizzę w słonecznej Italii, odwiedzimy Muzeum Rowerów (wiedzieliście, że ten popularny jednoślad swymi korzeniami sięga do epoki Odrodzenia i Leonarda da Vinci, a pierwszy rower dziecięcy pojawł się w XIX wieku? ). Mówiąc o rowerach nie sposób...

Książka należy do serii Opowiem Ci mamo. Jest dużego formatu z twardymi stronami. Niemal w całości są to bogato ilustrowane karty, z małą ilością wierszowanego teksu. Książka ma zachęcać i uczyć opowiadania przez same dzieciaki. Ilustracje są na tyle szczegółowe, że podczas każdego „czytania” możemy znaleźć nowe elementy i zbudować nową historię, dzięki czemu rozwijamy...

W tej książce poznamy wszystkie dwokołowe środki transportu. W tym celu odwiedzimy Holandię w której rower to obowiązkowy środek transportu, Włochy które kojarzą nam się z wycieczkami na skutrzerze i wiele więcej

Ciekawa i interesująca - to doskonałe przymiotniki by nazwać całą serię "Opowiem Ci mamo" ten tom jest dowodem na to że przy czytaniu książeczki twój maluch może również się doskonale przy tym bawić i poznawać otaczający go świat.

"Opowiem Ci mamo, co jeździ na dwóch kółkach" zabiera młodego czytelnika w podróż po świecie. W podróż na dwóch kółkach: rowerem, skuterem, motocyklem i innymi pojazdami, o których może nawet sami nie słyszeliśmy. Dodatkowo historię dwukołowców poznajemy rozwiązując zadania i zagadki napisane wierszem. A same zadania typu znajdź różnicę czy niepasujące elementy rozwija...

Bardzo fajna, ładnie zilustrowana, dobrze wprowadzi malucha w świat dwukołowców, polecam!

Ciekawa, pouczająca książka dla małych cyklistów dzięki której lepiej poznają świat rowerów. Szczerze polecam.!

Spora dawka dobrej zabawy. Rowery, hulajnogi, motocykle zachęcają do oglądania i czytania.

Najnowsza książka z serii “Opowiem Ci mamo”. W zabawny i ciekawy sposób, przedstawia, jak można zobaczyć wybrane miejsca na świecie, nie tylko zza okna samochodu czy przemieszczając się na nogach. Osobiście, jestem bardzo zadowolony z całej serii dla dzieci i po zakupie tej książki, nie zawiodłem się. Dalej trzyma dobry poziom i potrafi zaciekawić. Dzieciaki są zachwycone...

• Dla dzieci
  • Biblioteka
  • 2021
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Złota Lista 4+
  • Wyd. Nasza Księgarnia
  • Przeczytane - 2019 r.

Dodaj cytat z książki Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach