Szczęście diabła

Okładka książki Szczęście diabła
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Forge Trilogy (tom 2)
Editio Red
Luck of the Devil
Editio
2020-05-19
2020-05-19
Data 1. wydania:
2019-02-12
Marcin Kuchciński
przeszłość miłość mrok okrucieństwo grzechy poker gra mafia porwanie siostry zakład pieniądze seks erotyka pożądanie uczucia zaufanie

Oficjalne recenzje i

To skomplikowane

1469 54 50

Dobra na jeden raz..

Dobra na jeden raz..

Moim zdaniem ta część słabsza od pierwszej, ale sięgam po 3 😉

Moim zdaniem ta część słabsza od pierwszej, ale sięgam po 3 😉

Kolejna część Forge'a jeszcze ciekawsza. Pochłonęłam książkę w jeden wieczór, czytając z wypiekami na twarzy. Zdecydowanie jedna z moich ulubionych autorek!

Świetna, polecam

Świetna, polecam

Dobrze się bawiłam i udało się wreszcie odpocząć od tego wszystkiego. ✨ Drugi tom na szczęście trzyma poziom.

Pierwsza część podobała mi się dużo bardziej, sceny czułości i seksu napisane w sposób do mnie nie przemawiający i nie wzbudzający emocji. Z sentymentu do historii, która sama w sobie mnie wciągnęła, doczytałam do końca i sięgnę po kolejną.

Cześć mole!💗

Dziś przychodzę do Was z opinią książki Meghan March pod tytułem „Szczęście diabła”. Jest to drugi tom trylogii „Forge”.

Książka opowiada dalsze losy Indii i Jericha. Mężczyzna odnajduje swoją żonę w posiadłości Bastiena de Vere. Kobieta już wcześniej miała problem by zaufać mężowi, jedna po tym co usłyszała od Bastiena nie wie czy kiedykolwiek uda jej się to zrobić. Forge ze wszystkich sił stara się udowodnić Indii, że może mu zaufać i że bardzo mu na niej zależy. Z każdą przeczytaną stroną widzimy diametralną zmianę w jego zachowaniu. Uświadomił sobie, że India jest dla niego najważniejsza i że nie może jej stracić. Obydwoje zaczynają coś do siebie czuć, ale boją się do tego przyznać. Ani India, ani Jericho nigdy nie byli zakochani.

Sam początek książki jest bardzo emocjonalny. Drugi tom rozpoczyna rozdział, który jest wspomnieniem dzieciństwa Forge’a. Dzięki temu rozdziałowi możemy zrozumieć teraźniejsze zachowanie mężczyzny i go poznać. Jak do tej pory zawsze był oziębły, teraz przeszedł wielką przemianę.

W tej części jest oprócz romansu znajdziemy też trochę wątków mafii i kryminału. Autorka już pokazała, że potrafi trzymać w napięciu. W tej części to się nie zmieniło. A takiego zakończenia to chyba nikt się nie spodziewał. Cieszę się, że trzecia część została już wydana, bo myślę, że miała bym lekki problem z wytrzymaniem do premiery😂.
A wy czytaliście już tę trylogię?

Cześć mole!💗

Muszę przyznać, że teraz zrobiło się jeszcze ciekawiej. Ta część jest dużo ciekawsza i nie tylko mam na myśli zabawy z Krakenem🤣🤣🤣. Kto czytał wie co mam na myśli 😝. A jak nie czytałaś to zachęcam.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Książka stanowi drugą część cyklu „The Forge Trilogy” Meghan March, której bohaterami są Jericho oraz India.
Jericho odnajduje żonę u Bastiena de Verde i wyznaje jej prawdę. India, która do tej pory myślała, że jej ojciec nie żyje dowiaduje się, że to było kłamstwo. Jej ojciec ma się dobrze i jest bogatym Rosjaninem. Przez cały czas pomiędzy Jericho i Indią sypią się iskry. Mimo iż wiele ich dzieli, obojgu coraz bardziej zaczyna na sobie zależeć. Czy pomimo wszystko będą w stanie sobie zaufać?
Książka to typowy krótki romans. Czyta się ją szybko, więc jeśli ktoś chce się oderwać od szarej rzeczywistości i na jeden wieczór przenieść do innego świata – polecam.