Szczęście diabła

Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: The Forge Trilogy (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Luck of the Devil
Data 1. wydania:
2019-02-12
Marcin Kuchciński
Editio
przeszłość miłość mrok okrucieństwo grzechy poker gra mafia porwanie siostry zakład pieniądze seks erotyka pożądanie uczucia zaufanie
Luck of the Devil
The Forge Trilogy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Kuchciński
Editio Red

Oficjalne recenzje i

To skomplikowane

[ 0 ] Link do recenzji

Moim zdaniem druga część lepsza od pierwszej. Więcej się działo. W pierwszym tomie 9 pierwszych rozdziałów mnie strasznie nudziło.

Chyba napiszę to samo w każdej części ponieważ całość jest na jednym poziomie.
Książka nie najgorsza jednak nie jest to coś do czego chętnie wrócę. Bohaterowie ujdą, fabuła nie najgorsza. Jednak czasami dobijał mnie styl w jakim jest napisana w tym sceny seksu.

Książka "Szczęście diabła" to druga część przygód Jericha oraz Indi. Forge odnalazł swoją żonę i zabrał ją z posiadłości Bastiana de Verde. Dziewczyna nadal nie potrafi zaufać mężczyźnie, chociaż on stara się ze wszystkich sił pokazać jej że mu bardzo zależy. Do głosu zaczynają dochodzić głęboko gdzieś zakopane uczucia. Mężczyzna nie przewidział takiego obrotu spraw i...

„Boję się, że utonę w morzu uczuć, które teraz falują mi w sercu.”
💔💔💔💔
„Gdy całuje mnie w usta, wiem już, że gotów jestem zrobić wszystko, aby została w moim życiu na zawsze.”
💔💔💔💔
„Zaczynam ją powoli rozgryzać. Krok po kroku coraz lepiej rozumiem tę skomplikowaną i fascynującą zagadkę, jaką jest moja żona. Wciąż jeszcze nie wiem, czego tak naprawdę ode mnie chce… jeśli w...

„Mówi się, że człowiek nie potrafi docenić wartości tego, co ma dopóki tego nie straci. Dokąd nie spotkałem Indii Baptiste, nie wierzyłem, że ja również zaliczam się do tego grona. A jednak.”

Szczęście diabła to książka, od której trudno się oderwać. Autorka funduję na już na samym początku niezłą gamę emocji za pomocą wspomnień Jericho, które pozwalają nam lepiej go...

Drugi tom dużo gorszy od pierwszego. Ogólnie da się przeczytać ale szału nie ma.

Ta część dla mnie słabsza niż poprzednia ,trochę wiało nudą .

👋🏻💋
Jericho ratuje żonę z rąk Bastiena, ale wie, że prawdopodobnie nie na długo. Kiedy wyzna kobiecie prawdę, ta zapewne zażąda rozwodu. 😏
India czuje się zdezorientowana, nagle znalazła się w świecie, gdzie jej ojciec żyje i w dodatku nie jest zwykłym facetem, a bogatym Rosjaninem. Oprócz tego kobieta ma teraz męża, do którego zaczyna czuć coś, czego nie powinna, bo dla...

Polecam, sceny erotyczne, ciekawa fabuła, wciagająca bardzooo!!

,,Szczęście diabła'' to kontynuacja książki ,,Pakt z diabłem'', która była moją pierwszą stycznością z autorką Meghan March. Meghan March pisze powieści obyczajowe z silnie zarysowanym wątkiem erotycznym. Jej romanse podbiły serca czytelniczek na całym świecie, również moje. Po przeczytaniu pierwszej części czekałam na dalszą historię i właśnie dziś ją poznałam!! Na...

Dyskusje

• 2020