Girl, Serpent, Thorn

9781250196149
literatura młodzieżowa

więcej Więcej

CAWPILE rating: 8.00/10*

Bardzo solidna i przyjemna w lekturze fantastyka YA. Podobała mi się o wiele bardziej, niż oczekiwałam!

Fabuła jest dobrze skonstruowana. Książka nie nudzi i z pewnością nie brakuje akcji ani zaskoczeń. Podoba mi się też styl.

Mimo tego, że książka jest dosyć krótka i jest to jednotomówka, autorka była w stanie ciekawie przedstawić świat i co...

i znów lekkie rozczarowanie fantastyką YA. pomysł fantastyczny (dziewczyna, która przez klątwę zabija samym dotykiem? jestem na TAK!), ale wykonanie niestety kulejące. bezsensowne wątki romantyczne, demon zachowujący się jak wredny chłopak z 3B, który dał się złapać na piękne oczka i smętna główna bohaterka z fochem, która zamiast porozmawiać z rodziną jak normalny...

• In English
  • Ebook