Star Daughter

fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
literatura młodzieżowa gwiazdy

Na półkach: , , , ,

Swoją opinię piszę na szybko, zaraz po lekturze, gdyż, niestety, Star Daughter to jeden z tych tytułów, które przyjemnie się czyta, ale już po godzinie nic z niego nie zostaje. Powieść zachwyca pięknie wykreowanym światem okraszonym mitologią indyjską, ale napisana jest bez refleksji nad losem bohaterów, ich przemianą wewnętrzną, rozterkami czy skomplikowanymi relacjami....

• 2020
  • Chcę przeczytać - bez polskiego tłumaczenia