Kup teraz - 7 ofert w cenie od 19.95 zł do 31.45 zł

Żyć każdym dniem. Na bakier z rakiem.

Tomasz Rejman Wydawnictwo: WFW poradniki
9788380119543
WFW
rak onkologia nowotwór pacjent rodzina wsparcie
poradniki
9788380119543
rak onkologia nowotwór pacjent rodzina wsparcie

Doskonały poradnik i wzruszająca historia. Polecam każdemu nie tyko kogo dopadła ta okropna choroba.

Bardzo zawiodłam się książką i nie polecam jej nikomu, kto szuka w niej poradnika dla osób bliskich osobie chorej. Z całej książki warto przeczytać co najwyżej 20 stron. Pozostałe strony otwierają oczy, jak bardzo beznadziejna jest sytuacja każdego, kto zachorował na tę ciężką chorobę w Polsce. Autor mógł korzystać z leczenia na całym świecie, ma szereg kontaktów...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2020
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Żyć każdym dniem. Na bakier z rakiem.