Miś Pracuś. Pomocnik Mikołaja

2019-10-16
2019-10-16
10 min.
Olga Miękus
dzieci magia zwierzęta święta morał

więcej Więcej

Świetna książka z ruchomymi okienkami. Mój synek ją uwielbia. Ładne obrazki, prosty tekst, pomysłowe elementy ruchome.

Książeczka z wysuwanymi okienkami, prostym tekstem i ciepłymi ilustracjami w świątecznym klimacie, idealnymi dla rączek maluszka. Każda scenka zaczyna się słowami "MIś pracuś, pracuś miś.." co sprawia, że maluch zapamiętuje sekwencję i powtarza ją, rozpoznając ciąg liter, dlatego lektura będzie dobrym wstępem do nauki czytania globalnego.
Wszystkie książeczki z serii miś...

• Przedszkole
  • Żłobek