Nie! Maluch poznaje świat.

Tracey CorderoyTim Warnes Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
Wilga
Wilga
literatura dziecięca

Okładka książki Dlaczego? Tracey Corderoy, Tim Warnes
Ocena 7,3
Dlaczego? Tracey Corderoy, Ti...
Okładka książki Więcej! Tracey Corderoy, Tim Warnes
Ocena 7,5
Więcej! Tracey Corderoy, Ti...
Okładka książki Już! Tracey Corderoy, Tim Warnes, Tim Warnes
Ocena 7,5
Już! Tracey Corderoy, Ti...

Bardzo fajna książeczka. Syn bardzo lubił czytać Adasia. Idealna dla dzieci ok. 18-24 msc.

Bardzo dobra i poprawna opowieść z morałem. Ilustracje są piękne i nieprzytłaczające. Problem jednak polega na tym, że treść, która jest skierowana do najmłodszych dzieci jest zbyt mocno rozwleczona, przez co szansa, że dwulatek wytrzyma do końca: mizerna. Może za trzecią próbą, a może zagraniczne dzieci czytają takie książki mając cztery lata. To by wiele wyjaśniało,...

Książka dla rodziców z poczuciem humoru. Opowiada o nosorożcu który asertywnie mówi "nie"choć na końcu uczy się mówić TAK. Ulubiona od dwóch tygodni przez moje dziecko. Na słowa chcesz się przytulić nasz synek szuka taty i tuli się do niego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Dla szkrabów
  • Rok 2020
  • Dziecięcy świat
  • Biblioteczka Jasia
  • 2019
  • Książki
  • Dla dzieci
  • Czytane dzieciom

Dodaj cytat z książki Nie! Maluch poznaje świat.