Ognista korona

Okładka książki Ognista korona
Tony Abbott Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Dziedzictwo Kopernika (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziedzictwo Kopernika (tom 4)
The Crown of Fire
HarperCollins Polska
2020-03-03
2020-03-03

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Dotarłam do finału serii Dziedzictwa Kopernika. Czwarty i ostatni tom – Ognista korona – zamyka wszystkie wątki i wyjaśnia wszelkie niewiadome. Czy jednak było warto dać jej szansę?

To koniec...
Pierwszy raz ciężko mi zakończyć cykl, szczególnie że jest to kierowane głównie dla osób młodszych. Wade, Darrell, Lily oraz Becce poznałam tydzień temu w książce pt. "Zakazany kamień". Cały cykl składający się z 4 tomów, kształtuje nam historię pełne podróży i tajemnic.
Czy autor napisał finał godny dobrego pisarza? Jak najbardziej nie wiem jak wy ale nie...

Na półkach: , , , ,

Każda czytelnicza przygoda ma swój kres. Rozpoczynając swoją, z serią "Dziedzictwo Kopernika", starałam się nie myśleć o tym, że kiedyś będę trzymała w rękach ostatni jej tom. Niestety i stety, po raz ostatni udałam się na wspaniałą, a jednocześnie przerażającą wyprawę, wraz z Beccą, Lily Darrellem i Wadem.

Cała seria to połączenie sensacyjnego Young Adult z wątkami...

Szkoda, wielka szkoda, że ta wspaniała przygoda już się zakończyła. Ognista korona pięknie zamknęła cykl, wszystko wyjaśniła i ja jestem zadowolona z takiego zakończenia. Dzięki opowiedzianej historii mogłam się przenieść do wielu zakątków świata, coraz lepiej poznawałam bohaterów i koniec końców mogłam sobie na ich temat wyrobić odpowiednie zdanie. Ognista korona to pełna...

Dzisiaj żegnamy się z „Dziedzictwem Kopernika” Tony Abbott. Przedstawiam wam ostatni czwarty tom pt. „Ognista korona”. Dalsze przygody Lily, Becca, Darrell, Wade oraz ich rodzin.
Poszukiwania magicznych artefaktów dalej trwają. Wszyscy zbliżają się do wielkiego odkrycia.
Czy uda im się odnaleźć wszystkie 12 artefaktów magicznej machiny Kopernika?
Czy ocalą świat, czy...

• Cykl: Dziedzictwo Kopernika
  • Zagraniczne
  • Przeczytane - 2020 r.
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Ognista korona